Zapraszamy do Katowic na 71. Ogólnopolską Wystawę Gołębi Pocztowych

Hodowca 12/2022  Wydarzenia

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach będzie po raz drugi gościło naszą Wystawę Ogólnopolską i targi Gołębi Pocztowych. Obiekt doskonale się sprawdził podczas 70. Wystawy, zapewniając znakomite warunki gołębiom, wystawcom i odwiedzającym.

Podczas 71. Ogólnopolskiej Wystawy Gołębi Pocztowych zaprezentowanych zostanie ok. 1800 gołębi
z reprezentacji wszystkich okręgów PZHGP, a na targi gołębi i wszystkiego, co gołębiom i hodowcom potrzeba zapowiedziało się (jak informuje Expo Gołębie) ok. 150 wystawców z wielu krajów. Jak zwykle na nasze wystawy wybierają się hodowcy z renomowanych hodowli z gołębiami na sprzedaż, producenci i dystrybutorzy karm, odżywek, leków i środków czystości; systemów elektronicznych i transportowych; wyposażenia gołębników; trefów i różnego asortymentu (do hodowli i nie tylko). Prezentować się będą lecznice i laboratoria weterynaryjne i wydawnictwa fachowe. A jakimi zaskoczą nas nowościami, tego z góry nikt nie wie – trzeba się o tym po prostu samemu przekonać.
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w samym sercu Katowic to doskonałe miejsce spotkań, nie tylko na halach targowych, ale w przestronnej strefie gastronomicznej, a dekoracja Mistrzów odbywa się w sali widowiskowej z pełnym i godnym ceremoniałem. Także gołębie mają w Centrum bardzo dobre, spokojne warunki wystawkowe, w hali oddzielonej od gwaru targowego.

Piszę o tym, co już część z nas wie, ponieważ 70. Ogólnopolską Wystawę – z przyczyn pandemicznych – odwiedziło tylko ok. 9 tys. zwiedzających (normalnie jest nas kilkanaście tysięcy). Wystawców też było trochę mniej. Piszę więc do tych, którzy nie byli i zastanawiają się, jak tam w Katowicach wygląda. Otóż wygląda znakomicie i ma bardzo duży potencjał.

Do zobaczenia na Wystawie

error: Zawartość chroniona
Na tej stronie wykorzystywane są ciasteczka w celu przechowywania danych, potrzebnych do prawidłowego działania witryny. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zamknij kartę przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie View more
Akceptuj