XXXII Pielgrzymka na Górę Świętej Anny – 2-3 października 2021

Hodowca 9/2021  Wydarzenia

Kapelan naszego środowiska ks. dr Józef Żyłka i Prezydent PZHGP Krzysztof Kawaler zapraszają wszystkich hodowców oraz reprezentacje Okręgów, Oddziałów i Sekcji ze sztandarami na doroczną Pielgrzymkę na Górę św. Anny.

Ubiegłoroczna, 31. pielgrzymka na Górę Świętej Anny była nietypowa. Odbywała się w reżymie sanitarnym w związku z epidemią Covid-19 i mogło w niej wziąć udział znacznie mnie osób, niż zazwyczaj. Na Górze św. Anny spotkali się nasi przedstawiciele w liczbie 67 pocztów sztandarowych z 21 Okręgów PZHGP. Co więcej, niedzielna Msza św. odprawiona została w bazylice, a nie w Grocie Lourdzkiej. W tym roku mamy szansę spotkać się w miarę normalnie. O ile nie zmienią się okoliczności i przepisy, gorąco zachęcamy do doświadczenia tego, jedynego w swoim rodzaju, przeżywania naszej wspólnoty hodowców gołębi pocztowych. – Jest za co dziękować i jest o co prosić – przypomina nasz duszpasterz.

Program Pielgrzymki:

Sobota 2 października
godz. 1800 – Msza Święta w intencji zmarłych hodowców w bazylice św. Anny.
Niedziela 3 października:
o godz. 900 – zbiórka pocztów sztandarowych i delegacji z całej Polski na Rajskim Placu;
o godz. 1000 – uroczysta Msza Święta przy Grocie Lourdzkiej.

Spotkajmy się u naszych Patronów – św. Franciszka i św. Anny.

Na tej stronie wykorzystywane są ciasteczka w celu przechowywania danych, potrzebnych do prawidłowego działania witryny. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zamknij kartę przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie View more
Akceptuj
error: Zawartość chroniona