Tomasz Panicz – złoty medal w Brasov

Hodowca 4/2023  Prezentujemy

Wśród złotych medalistów na Wystawie Europy Środkowej i Wschodniej w Brasov w Rumunii jest samica PL-0253-19-7142 Tomasza Panicza, zdobywczyni 1 miejsca także na Wystawie Ogólnopolskiej w Katowicach w klasie Sport-E z koef. 11,504.

Życie ciągle pisze nam nowe scenariusze, czy nam się to podoba, czy nie. Przykładem są ostatnie trzy lata pandemii oraz ptasia grypa, która od czasu do czasu powoduje zawirowania w życiu codziennym hodowców. Zmuszają do zaakceptowania nowej sytuacji i szukania nowych rozwiązań, dalszej drogi rozwoju w naszym sporcie. Tak się rodzą m.in. wynalazki.
Tak też było z Wystawą Europy Środkowej i Wschodniej w Brasov w Rumunii, która odbiegała całkowicie od wszystkich wystaw, jakie znaliśmy do tej ostatniej. Trudno ją nazwać wystawą, gdyż nie było na niej eksponatów i zwiedzających.

PZHGP Hodowca nr 4/2023, solidarni z Ukrainą
error: Zawartość chroniona
Na tej stronie wykorzystywane są ciasteczka w celu przechowywania danych, potrzebnych do prawidłowego działania witryny. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zamknij kartę przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie View more
Akceptuj