Strefa IV – Lot Narodowy Bruksela 2023 – wyniki indywidualne

Hodowca 10/2023  Wyniki

Dane Strefy IV

Odległość centralna: 1 183 439 m
Liczba hodowców uczestniczących w locie: 650
Liczba gołębi wypuszczonych do lotu: 3 312
Liczba gołębi na bazie 20%: 663
Godzina przylotu pierwszego gołębia: 01-17.06,23
Prędkość pierwszego gołębia: 1 867,98 [m/min]
Godzina przylotu ostatniego gołębia: 02-04.57,46
Prędkość ostatniego gołębia: 1 220,48 [m/min]
Średni czas trwania konkursu: 5 godz. 37 min. 18 sek.

Okręgi uczestniczące w locie:

Lp.Okręgi uczestniczące w locieHodowcówGołębi
1Biała Podlaska101437
2Białystok50324
3Ciechanów110624
4Lublin149781
5Olsztyn126643
6Warszawa114503
 Razem:6503 312

Wyniki indywidualne:

Lp.Nazwisko i imięOkręgOddziałSPOdległośćCzas koryg.V/V kor.
1Sikorski MariuszOlsztynSzczytno 11607301-17:06:231867,98
2Malinowski PiotrOlsztynOlsztynS 11238201-16:52:341849,71
3Ociepa JanOlsztynSzczytnoS 11555501-17:13:221838,97
4Ludwikowski SebastianOlsztynOstródaS 11046301-16:46:441835,75
5Rochnińscy M + Z + JOlsztynOstródaS 10932201-16:43:531825,43
6Pieloch RadoslawBiałystokEłkS012234201-17:55:221825,00
7Wójcik TadeuszOlsztynOstródaS 10905301-16:46:421812,41
8Moszczynski MarcinOlsztynDziałdowoS 10948101-16:49:541809,90
9Piwek WiesławOlsztynOlsztyn 11050101-16:55:401809,51
10Wójcik TadeuszOlsztynOstródaS 10905301-16:49:251804,27
11Krawczyk ZbigniewOlsztynOstródaS 11107301-17:01:271801,82
12Kaczmarczyk MirosławOlsztynSzczytnoS 11721701-17:35:401801,49
13Moroz PrzemysławOlsztynOstródaS 10993401-16:55:371800,38
14Krawczyk ZbigniewOlsztynOstródaS 11107301-17:02:301798,75
15Michalski J Z WOlsztynDziałdowoS 10942901-16:54:221795,78
16Bonalski ŁukaszCiechanówMławaS 11126801-17:04:411795,56
17Krajza CzesławCiechanówOstrołęka 11815301-17:44:261791,74
18Olbryś ZdzisławOlsztynSzczytno 11566501-17:30:521790,85
19Urbanski P Sztuba MOlsztynDziałdowoS 10862201-16:51:351790,72
20Ziarkiewicz PawełOlsztynOlsztynS 11364101-17:19:451790,33
21Wrzeszczyński JerzyOlsztynNidzicaS 11197801-17:10:591788,83
22Ziarkiewicz PawełOlsztynOlsztynS 11364101-17:20:181788,78
23Tanasiewicz KrzysztofOlsztynDziałdowoS 10820201-16:50:541785,81
24Stepnowski WojciechCiechanówOstrołęka 11974301-17:57:371780,26
25Waleńczuk DariuszOlsztynDobre MiastoS 11082801-17:08:281777,61
26Wiśniewski MirosławOlsztynOstródaS 11106901-17:11:441772,19
27Szulżycki MarekOlsztynDobre MiastoS 11104001-17:12:161770,22
28Głażewski D i BCiechanówOstrołękaS 11786401-17:51:461767,69
29Krawiec GrzegorzOlsztynBiskupiecS 11790021-17:53:091764,58
30Grabiński RobertOlsztynSzczytno 11590001-17:42:071763,77
31Ejzak WiesławCiechanówOstrołękaS 11657601-17:47:411759,15
32Rychlicki ArturCiechanówOstrołękaS 11903501-18:02:581755,76
33Rybkowski EdmundOlsztynOstróda 10899101-17:07:241751,14
34Tanasiewicz KrzysztofOlsztynDziałdowoS 10820201-17:03:281749,52
35Moroz PrzemysławOlsztynOstródaS 10993401-17:13:281749,24
36Lewandowski RobertCiechanówPłońskS 11102901-17:19:441749,22
37Tanasiewicz KrzysztofOlsztynDziałdowo 10820201-17:03:411748,91
38Borkowski D. i R.OlsztynOstródaS 10925101-17:10:361746,34
39Kamienowski JanBiałystokŁomża112035101-18:14:281745,57
40Kutryb WaldemarOlsztynDobre Miasto 11146001-17:23:331745,52
41Sikorski MariuszOlsztynSzczytnoS 11607301-17:50:021745,37
42Odolinski SylwesterBiałystokŁomżaS112391501-18:35:071744,99
43Krawiec GrzegorzOlsztynBiskupiecS 11790021-18:01:391742,41
44Rydzewski RomanCiechanówMławaS 11124101-17:23:291742,27
45Szpalerski MariuszCiechanówPłońskS 11080001-17:21:041741,96
46Wołyniec RomanCiechanówOstrołękaS 11891401-18:09:211737,62
47Mazurkiewicz JerzyOlsztynSzczytnoS 11555301-17:50:531735,33
48Kowalczyk-MikulskiOlsztynSzczytnoS 11552801-17:50:481735,18
49Janowski StanislawOlsztynDziałdowoS 10972801-17:17:271734,97
50Czech AndrzejBiałystokStawiskiS112287501-18:33:141734,95
51Wójcik TadeuszOlsztynOstródaS 10905301-17:13:411734,63
52Tanasiewicz KrzysztofOlsztynDziałdowo 10820201-17:08:471734,61
53Pieloch RadoslawBiałystokEłkS012234201-18:31:191732,11
54Sołdański TomaszCiechanówCiechanówS 10879401-17:13:081732,02
55Tanasiewicz KrzysztofOlsztynDziałdowoS 10820201-17:10:001731,23
56Ejzak WiesławCiechanówOstrołękaS 11657601-18:00:501724,92
57Kowalski BogdanOlsztynNidzicaS 11167001-17:32:481723,83
58Stepnowski WojciechCiechanówOstrołęka 11974301-18:20:141722,34
59Kamienowski JanBiałystokŁomża112035101-18:24:271720,65
60Sokolowski MariuszBiałystokŁomżaS012307901-18:40:301720,18
61Junkiewicz ArturBiałystokŁomżaS012146701-18:31:451718,67
62Dzięgielewski-BebłowskOlsztynKorszeS 11740471-18:08:131718,41
63Szablowski DanielBiałystokŁomżaS012148801-18:32:331717,02
64Maciejewski PawelOlsztynDziałdowoS 10759901-17:11:481716,64
65Sikorski MariuszOlsztynSzczytno 11607301-18:01:451715,15
66Krajza CzesławCiechanówOstrołękaS 11815301-18:14:211713,98
67Straszyński RomualdOlsztynDobre MiastoS 11371301-17:49:041712,37
68Mich RobertCiechanówPłońskS 11036701-17:30:091710,72
69Wyszynski JerzyBiałystokŁomżaS012078701-18:31:521708,77
70Mich RobertCiechanówPłońskS 11036701-17:32:111705,34
71Piotrowski WiesławOlsztynDobre MiastoS 11024801-17:32:021703,90
72Krajża WiesławOlsztynOlsztynS 11409801-17:55:041702,79
73Dziadosz AndrzejOlsztynDobre MiastoS 11114501-17:37:521702,41
74Gliwka K. i K.OlsztynOstróda 10965501-17:29:101702,28
75Staniszewski DariuszBiałystokEłkS112273101-18:46:041702,08
76Ciesielski WojciechOlsztynOstróda 10940501-17:28:521699,19
77Dobrzeniecki MarekOlsztynOstródaS 11042201-17:34:521699,15
78Pstrągowski A i PCiechanówOstrołęka 11904301-18:25:401699,00
79Kisiel Robert i StaśWarszawaPiasecznoS 11568801-18:06:191698,01
80Samsel KrzysztofOlsztynSzczytno 11589101-18:08:341695,39
81Bartczak Włodz.-Miros.CiechanówPułtuskS 11414401-17:58:411694,33
82Olbryś KazimierzOlsztynSzczytnoS 11576501-18:08:261693,87
83Biraga KamilCiechanówPPMS 11474601-18:02:371693,38
84Czajkowski FranciszekCiechanówPułtuskS 11427001-17:59:541693,14
85Kaczmarczyk MarcinWarszawaPruszkówS 11331711-17:55:061691,05
86Stepnowski WojciechCiechanówOstrołękaS 11974301-18:33:111690,85
87Włodarski KrzysztofCiechanówPłońskS 11109201-17:42:021690,81
88Tyszkowski RobertOlsztynSzczytnoS 11552001-18:08:271690,25
89Księżopolski KarolBiała PodlaskaSiedlceS 12337301-18:55:091689,69
90Junkiewicz ArturBiałystokŁomżaS012146701-18:44:141688,84
91Soliwoda AdamCiechanówOstrołękaS 11959301-18:33:151688,57
92Szczepkowski StanisławOlsztynNidzicaS 11235901-17:50:361688,09
93Bartczak RobertCiechanówPułtuskS 11453901-18:03:561687,04
94Hawryluk Wiktor KrzysztBiała PodlaskaPodlasieS 12895901-19:29:361686,62
95Kalinowski WładysławOlsztynDobre MiastoS 11055601-17:40:511685,69
96Kosiński RadosławCiechanówOstrołękaS 11830401-18:26:581685,32
97Sikorski MariuszOlsztynSzczytno 11607301-18:14:181683,93
98Tanasiewicz KrzysztofOlsztynDziałdowoS 10820201-17:27:491683,25
99Stepnowski WojciechCiechanówOstrołękaS 11974301-18:37:111681,35
100Duchnowski SlawomirBiałystokOstrów MazowieckaS112119301-18:46:491679,00
error: Zawartość chroniona
Na tej stronie wykorzystywane są ciasteczka w celu przechowywania danych, potrzebnych do prawidłowego działania witryny. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zamknij kartę przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie View more
Akceptuj