Strefa III – Lot Narodowy Bruksela 2023 -wyniki indywidualne

Hodowca 10/2023  Wyniki

Dane Strefy III:

Odległość centralna: 1 102 217 m
Liczba hodowców uczestniczących w locie: 1 030
Liczba gołębi wypuszczonych do lotu: 4 840
Liczba gołębi na bazie 20%: 968
Godzina przylotu pierwszego gołębia: 01-16.43,45
Prędkość pierwszego gołębia: 1 795,79 [m/min]
Godzina przylotu ostatniego gołębia: 01-18.08,51
Prędkość ostatniego gołębia: 1 528,86 [m/min]
Średni czas trwania konkursu: 1 godz. 48 min. 00 sek.

Okręgi uczestniczące w locie:

Lp.Okręgi uczestniczące w locieHodowcówGołębi
1Bielsko-Biała2841303
2Kielce173859
3Kraków2871277
4Nowy Sącz131591
5Rzeszów86428
6Tarnobrzeg41252
7Tarnów28130
 Razem:1 0304 840

Wyniki indywidualne:

Lp.Nazwisko i imięOkręgOddziałSPOdległośćCzas koryg.V/V kor.
1Stępień M.+Szczerba M.KielceSzczekocinyS010752301-16:43:451795,79
2Piskrzyński SławomirKielceWłoszczowaS110853001-16:49:591793,93
3Mąkina JerzyBielsko-BiałaOsiekS010487601-16:31:571786,80
4Krolik AndrzejKrakówSkawinaS110850801-16:58:341768,48
5Family WolarekBielsko-BiałaOświęcim110468301-16:37:231767,15
6Wieczorek DawidKrakówProszowiceS111230701-17:22:381761,31
7Gorniak ZygmuntKielceKazimierza WielkaS111405701-17:35:261753,55
8Magiera RyszardKrakówKraków-1S010964401-17:10:281753,00
9Wyka AdamKrakówKalwariaS110780801-17:00:201752,03
10Kosz TomaszKielceKazimierza WielkaS011279601-17:31:081745,71
11Sporysz ZdzisławBielsko-BiałaOświęcimS010448901-16:44:591741,53
12Chrustek KamilBielsko-BiałaLipowaS010608201-16:56:071735,87
13Marciszewska Ewa+DarKielcePińczówS011297501-17:36:121734,87
14Staroń KazimierzKielceSędziszówS011177901-17:29:421733,81
15Czupryn W. & B.KielceStaszówS011655501-17:57:471732,43
16Foryś AdamBielsko-BiałaKętyS010502901-16:51:411731,20
17Kijowski BartłomiejTarnówDąbrowa Tarnowska011626871-17:56:591730,23
18Kawaler Jan – JanekBielsko-BiałaSkoczówS010286601-16:40:081728,45
19Matyszkowicz i PawBielsko-BiałaKętyS010509801-16:53:081728,21
20Wilczak Włod. & Stan.KrakówLibiążS010500101-16:53:381725,19
21Dziopa JarosławKielceJędrzejówS111166501-17:32:351724,33
22Family WolarekBielsko-BiałaOświęcim110468301-16:52:101724,12
23Malczewski Marcin AdamKielceSędziszów010915801-17:18:321723,00
24Bogudziński StanisławKrakówLibiążS110470501-16:52:581722,22
25Weszka Konrad,MariuszKrakówMyśleniceS011099701-17:30:491718,71
26Stępień M.+Szczerba M.KielceSzczekocinyS010752301-17:11:211716,66
27Dudek JarosławRzeszówBrzozówS012512901-18:54:381714,96
28Mróz WaldemarKrakówProszowS011272401-17:43:051712,91
29Michałek MirosławKielceSzczekocinyS010841501-17:18:381711,01
30Stepaniak JanRzeszówPrzeworskS012764601-19:11:231710,19
31Prokop KazimierzKielceSędziszówS010905601-17:23:141708,72
32Maciąga BogdanBielsko-BiałaOświęcimS110433301-16:55:401708,51
33Malik MarekKrakówKrzeszówS010742201-17:14:341706,28
34Bober AdamKielceKazimierza WielkaS011346301-17:50:241705,18
35Meres PiotrKrakówKrzeszówS010744901-17:15:421703,65
36Gierek DariuszBielsko-BiałaOświęcimS110413901-16:56:171703,61
37Włosiński MateuszKielcePińczówS011271501-17:47:201701,79
38Ciacia BogdanKielcePińczówS111248401-17:46:011701,68
39Kurdziel RyszardKrakówAlwerniaS010660401-17:11:521700,58
40Hańderek A. WojciechBielsko-BiałaŻywiecS010476001-17:01:261699,45
41Krawczyk StanisławBielsko-BiałaOświęcimS110508301-17:03:331698,86
42Bakałarz WłodzimierzBielsko-BiałaŻywiecS010458801-17:00:391698,82
43Kijowski KrzysztofTarnówDąbrowa TarnowskaS011604521-18:08:261697,97
44Adamski ŁukaszKrakówLibiążS110457301-17:00:581697,71
45Szalonek PawełKrakówLibiążS010479801-17:02:291697,18
46Bąbski MarianBielsko-BiałaŻywiecS110400801-16:57:581696,80
47Pastor F. D.Bielsko-BiałaŻywiecS010432301-17:00:081695,94
48Janecki MateuszKrakówMyslenicS011010201-17:34:151695,83
49Żydek JanKrakówAlwerniaS010598501-17:09:591695,81
50Púaczek JanuszKrakówAlwerniaS110732601-17:17:541695,78
51Jamroz FranciszekKrakówKrzeszówS010726901-17:18:031694,48
52Maziarz JózefRzeszówJarosławS012884101-19:25:311694,12
53Prokop KazimierzKielceSędziszówS110905601-17:28:581693,50
54Andraczko Artur+Mat.KielceSzczekocinyS110784401-17:22:091692,60
55Szlacheta WojciechKielceSzczekocinyS010654601-17:14:431691,97
56Sikora Jan KrzysztofKrakówSkawinaS110973101-17:33:561690,94
57Balonek KrzysztofKrakówAlwerniaS010662001-17:16:001689,70
58Wanciura KrzysztofKrakówAlwerniaS010680101-17:17:121689,35
59Wizner JanBielsko-BiałaSkoczówS010286001-16:53:551689,23
60Michałek J+SKielceWłoszczowaS010750701-17:21:421688,50
61Juszczak PawełNowy SączJordanówS 11035801-17:38:441688,12
62Kruczek KrzysztofKrakówSkawinaS010995001-17:36:261687,82
63Malczewski Marcin AdamKielceSędziszówS010915801-17:31:521687,49
64Bigaj BogdanKrakówLibiążS010508001-17:07:501687,13
65Jedlecki Kazim. Grzeg.Nowy SączLimanowaS 11402701-18:01:241685,79
66Brusik RobertBielsko-BiałaWadowiceS010637001-17:16:011685,69
67Nakielny BogdanKrakówLibiążS010502501-17:08:161685,07
68Kapłon MarekRzeszówRzeszówS012406501-19:01:201684,90
69Barański Łukasz JolaKielceWłoszczowaS110940301-17:34:441683,81
70Kotwa TomaszTarnówNowe BrzeskoS011469601-18:06:231683,28
71Durańczyk JacekBielsko-BiałaKętyS010523301-17:10:171682,97
72Wójcik Feliks+KrystianKielceSzczekocinyS010762601-17:24:301682,97
73Bakalarski JózefBielsko-BiałaKętyS110488501-17:08:141682,92
74Jakubas AdamKielceKazimierza WielkaS111221601-17:51:501682,82
75Rojek KrzysztofNowy SączLimanowa – 2S 11302501-17:56:401682,75
76Knapik ZygmuntKrakówAlwerniaS010662201-17:18:411682,58
77Serczyk DominikaKrakówKraków-1S110911601-17:33:361682,33
78Chwast Grzegorz…….Nowy SączGołkowiceS 11445201-18:05:251682,09
79Serczyk DominikaKrakówKraków-1S110911601-17:33:481681,81
80Kijowski BartłomiejTarnówDąbrowa TarnowskaS111626871-18:16:201681,80
81Glądys St i Kubica ZdzBielsko-BiałaKętyS010494901-17:09:021681,79
82Postawa MichałKrakówSułkowiceS110905301-17:33:441681,01
83Burjan TomaszBielsko-BiałaSkoczówS010226701-16:53:391680,23
84Mitręga Zbigniew+WioleKielcePińczówS011248501-17:54:291680,18
85Dymek AndrzejKrakówSułkowiceS010928101-17:35:251680,17
86Marciszewska Ewa+DarKielcePińczówS011297501-17:57:361679,68
87Szlacheta WojciechKielceSzczekocinyS110654601-17:19:201679,65
88Szlacheta WojciechKielceSzczekocinyS110654601-17:19:511678,29
89Droździk StefanBielsko-BiałaŻywiecS010522701-17:12:001678,26
90Team Nowak M.Bielsko-BiałaOświęcimS010480501-17:09:471677,46
91Olender MarcinKrakówProszowiceS011213401-17:53:371677,10
92Bartela RafałKielceMorawicaS011318001-17:59:571676,86
93Szczerbik PiotrKrakówAlwerniaS010663001-17:21:081676,22
94Kretowicz MarekTarnobrzegLeżajsk-Sokołów Małopolski012405801-19:05:091676,12
95Kasiarz KazimierzBielsko-BiałaWadowiceS010743501-17:26:041675,88
96Stanek SławomirKrakówAlwerniaS010638801-17:20:381673,73
97Kozik Józef – SzymonBielsko-BiałaSkoczówS110305301-17:00:441673,66
98Żaba Janusz, BogusławKrakówMyśleniceS010964801-17:40:251672,95
99Świergosz AdamKrakówAlwerniaS110623501-17:20:021672,90
100Bober AdamKielceKazimierza WielkaS011346301-18:03:161672,84
error: Zawartość chroniona
Na tej stronie wykorzystywane są ciasteczka w celu przechowywania danych, potrzebnych do prawidłowego działania witryny. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zamknij kartę przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie View more
Akceptuj