Stefa IV – Lot Narodowy Roosendaal 2021 – wyniki indywidualne
Hodowca 10/2021 WynikiLot z miejscowości: Roosendaal
Współrzędne wypuszczenia: 51°32’04.2” – 04°30’08.9”
Data i godzina wypuszczenia: 24.07.2021 – 06.15
Pogoda w miejscu wypuszczenia: pochmurna
Liczba hodowców biorących udział w locie – 2.919
Liczba wypuszczonych gołębi – 20.478
Strefa IV
Odległość centralna: 1 193,478 km
Liczba hodowców uczestniczących w locie: 424
Liczba gołębi wypuszczonych do lotu: 2 410
Liczba gołębi na bazie 20%: 482
Godzina przylotu pierwszego gołębia: 02-17.22,04
Prędkość pierwszego gołębia: 675,01 [m/min] = 40,500 km/h
Godzina przylotu ostatniego gołębia: 06-16,00.21
Prędkość ostatniego gołębia: 200,93 [m/min] = 12,055 km/h
Średni czas trwania konkursu: 69 godz. 53 min. 52 sek.
Okręgi uczestniczące w Locie
Lp. | Okręgi uczestniczące w locie | Liczba hodowców | Liczba gołębi |
1 | Biała Podlaska | 127 | 649 |
2 | Białystok | 27 | 161 |
3 | Ciechanów | 88 | 602 |
4 | Lublin | 127 | 694 |
5 | Warszawa | 55 | 304 |
Razem: | 424 | 2 410 |
Wyniki indywidualne w IV Strefie
Lp. | Nazwisko I Imię | Okręg | Oddział | S | P | Odległość | Czas koryg. | V/V kor. |
1 | Pstrągowski A. i P. | Ciechanów | Ostrołęka | – | 1177700 | 2-17:43:06 | 675,01 | |
2 | Pstrągowski A. i P. | Ciechanów | Ostrołęka | S | 1177700 | 3-07:52:24 | 528,70 | |
3 | Wydra Andrzej | Ciechanów | Pułtusk | S | 1143240 | 3-10:10:19 | 498,25 | |
4 | Żebrowski Wojciech | Ciechanów | Ostrołęka | S | 1178220 | 3-10:34:10 | 493,34 | |
5 | Lesiński Paweł-Adam | Ciechanów | Pułtusk | S | 1139250 | 3-10:48:13 | 490,49 | |
6 | Gransztof Jakub | Lublin | Ryki | S | 1204923 | 3-11:15:30 | 485,06 | |
7 | Bartczak Robert | Ciechanów | Pułtusk | S | 1133670 | 3-11:18:03 | 484,55 | |
8 | Lesiński Paweł-Adam | Ciechanów | Pułtusk | – | 1139250 | 3-13:46:06 | 457,08 | |
9 | Celiński Krzysztof | Biała Podlaska | Sokołowsko-Węgrowski | S | 1198680 | 3-14:01:54 | 454,33 | |
10 | Kaczmarczyk Marcin | Warszawa | Pruszków | – | 1124750 | 3-14:02:11 | 454,28 | |
11 | Dębski Dariusz | Biała Podlaska | Sokołowsko-Węgrowski | S | 1213960 | 3-14:03:57 | 453,98 | |
12 | Pstrągowski A. I P. | Ciechanów | Ostrołęka | S | 1177700 | 3-14:09:50 | 452,96 | |
13 | Zaparty Janusz | Lublin | Puławsko-Opolski | S | 1206738 | 3-16:30:12 | 430,05 | |
14 | Parszczyński Edward | Białystok | Ostrów Mazowiecka | S | 1163740 | 3-16:35:19 | 429,26 | |
15 | Gumowski Zbigniew | Ciechanów | Ostrołęka | S | 1179230 | 3-19:01:10 | 407,86 | |
16 | Pstrągowski A. I P. | Ciechanów | Ostrołęka | S | 1177700 | 3-19:05:48 | 407,22 | |
17 | Gransztof Jakub | Lublin | Ryki | S | 1204923 | 3-19:49:43 | 401,21 | |
18 | Struziński Wiesław | Ciechanów | Mława | S | 1094030 | 3-20:37:38 | 394,85 | |
19 | Czajkowski Franciszek | Warszawa | Warszawa | S | 1132100 | 3-21:47:21 | 385,95 | |
20 | Gregajtys Zdzisław | Ciechanów | Nasielsk | S | 1128140 | 3-21:49:45 | 385,65 | |
21 | Noskowski-~Yszcz | Lublin | Puławy | S | 1213227 | 4-04:38:49 | 379,63 | |
22 | Ponikowski Michał | Biała Podlaska | ŁSK Łuków | S | 1233370 | 4-05:59:10 | 370,17 | |
23 | Dąbrowski Andrzej | Warszawa | Pruszków | S | 1132460 | 4-06:24:54 | 367,24 | |
24 | Stalmach Adam | Lublin | Zwoleń | S | 1186659 | 4-06:34:36 | 366,14 | |
25 | Borkowski Jerzy | Warszawa | Piaseczno | S | 1135220 | 4-06:48:04 | 364,64 | |
26 | Siodłak Sławomir | Warszawa | Pruszków | S | 1109430 | 4-07:43:48 | 358,53 | |
27 | Jaromin Mieczysław | Warszawa | Pruszków | S | 1131670 | 4-07:45:18 | 358,37 | |
28 | Lewicki Adam | Warszawa | Pruszków | S | 1103010 | 4-07:46:21 | 358,26 | |
29 | Drabarek Wiesław | Biała Podlaska | Siedlce | S | 1205530 | 4-08:04:46 | 356,29 | |
30 | Jaszczur Stefan I Grzeg | Biała Podlaska | Sokołowsko-Węgrowski | S | 1205860 | 4-08:09:26 | 355,79 | |
31 | Borowy Marek I Boziński | Biała Podlaska | Sokołowsko-Węgrowski | S | 1207050 | 4-08:54:59 | 351,02 | |
32 | Bałoszek Jacek | Lublin | Kraśnik | S | 1232373 | 4-08:56:11 | 350,90 | |
33 | Gorzel Tomasz | Lublin | Łęczyńsko-Świdnicki | S | 1266585 | 4-09:01:53 | 350,31 | |
34 | Lesiński Piotr | Ciechanów | PPM | S | 1138830 | 4-09:25:05 | 347,94 | |
35 | Kurzyna Mariusz | Białystok | Łomża | S | 1207855 | 4-09:31:04 | 347,34 | |
36 | Hraniuk Paweł | Biała Podlaska | Siedlce | S | 1220890 | 4-09:48:54 | 345,55 | |
37 | Żurawski Jan | Lublin | Lublin | S | 1249231 | 4-09:52:17 | 345,21 | |
38 | Kulikowski Leszek | Lublin | Krasnystaw | S | 1293286 | 4-10:05:09 | 343,93 | |
39 | Zienkiewicz Daniel | Biała Podlaska | Radzyń Podlaski | S | 1246450 | 4-10:12:41 | 343,18 | |
40 | Bartosiak Tadeusz | Warszawa | Pruszków | S | 1112420 | 4-10:23:13 | 342,15 | |
41 | Domański Andrzej | Ciechanów | Płońsk | – | 1088680 | 4-10:25:33 | 341,92 | |
42 | Stalmach Adam | Lublin | Zwoleń | S | 1186659 | 4-11:18:05 | 336,85 | |
43 | Kadej Leszek | Biała Podlaska | Łosice | S | 1240230 | 4-11:23:33 | 336,33 | |
44 | Kiepuszewski Rafał | Biała Podlaska | Siedlce | S | 1228750 | 4-11:25:01 | 336,19 | |
45 | Bartczak Dariusz | Ciechanów | Ciechanów | S | 1125070 | 4-11:28:25 | 335,87 | |
46 | Wyrzykowski Krzysztof | Biała Podlaska | Łosice | S | 1254040 | 4-11:41:31 | 334,63 | |
47 | Struziński Wiesław | Ciechanów | Mława | – | 1094030 | 4-11:53:30 | 333,51 | |
48 | Dziędzik Karol | Biała Podlaska | Siedlce | S | 1229410 | 4-11:58:12 | 333,08 | |
49 | Wielgus Sławomir | Lublin | Kraśnik | S | 1236956 | 4-12:05:08 | 332,43 | |
50 | Woźniak Marek | Biała Podlaska | Siedlce | S | 1229350 | 4-12:14:38 | 331,56 | |
51 | Pstrągowski A. I P. | Ciechanów | Ostrołęka | – | 1177700 | 4-12:30:31 | 330,10 | |
52 | Czarnocka Milena i Martyna | Biała Podlaska | Sokołowsko-Węgrowski | S | 1226690 | 4-12:30:41 | 330,08 | |
53 | Głażewski D. i B. | Ciechanów | Ostrołęka | S | 1165260 | 4-12:32:06 | 329,95 | |
54 | Bartczak Dariusz | Ciechanów | Ciechanów | S | 1125070 | 4-12:36:56 | 329,51 | |
55 | Bartosiak Tadeusz | Warszawa | Pruszków | S | 1112420 | 4-12:45:53 | 328,70 | |
56 | Sobolewski Kazimierz | Lublin | Ryki | S | 1202789 | 4-12:49:42 | 328,36 | |
57 | Myszka Grzegorz | Biała Podlaska | Siedlce | S | 1223540 | 4-12:55:44 | 327,81 | |
58 | Pacuszka Krzysztof | Ciechanów | Płońsk | – | 1091640 | 4-12:59:33 | 327,47 | |
59 | Komorowski Bogdan | Ciechanów | Ciechanów | S | 1116320 | 4-13:06:28 | 326,85 | |
60 | Bałoszek Patryk | Lublin | Kraśnik | S | 1232373 | 4-13:07:31 | 326,75 | |
61 | Pindelski Krzysztof | Warszawa | Piaseczno | S | 1148020 | 4-13:08:55 | 326,63 | |
62 | Kamienowski Jan | Białystok | Łomża | – | 1189908 | 4-13:12:39 | 326,30 | |
63 | Czyżowski Grzegorz | Lublin | Puławsko-Opolski | S | 1219597 | 4-13:14:10 | 326,16 | |
64 | Duchnowski Sławomir | Białystok | Ostrów Mazowiecka | S | 1200600 | 4-13:26:13 | 325,09 | |
65 | Knapik Roman | Lublin | Janów Lubelski | S | 1274711 | 4-13:26:19 | 325,08 | |
66 | Pstrągowski A. I P. | Ciechanów | Ostrołęka | – | 1177700 | 4-13:27:40 | 324,96 | |
67 | Kamiński Mirosław | Biała Podlaska | Biała Podlaska | S | 1313350 | 4-13:35:31 | 324,27 | |
68 | Stańczyk Andrzej | Lublin | Zwoleń | S | 1192712 | 4-13:44:59 | 323,44 | |
69 | Stachelski Sławomir | Białystok | Ełk | S | 1199495 | 4-13:47:59 | 323,17 | |
70 | Maksiewicz W. Jackiewi | Ciechanów | Nasielsk | S | 1119180 | 4-13:51:53 | 322,83 | |
71 | Chyła Łukasz | Lublin | Zwoleń | – | 1192228 | 4-14:00:02 | 322,12 | |
72 | Wołyniec R. i K. | Ciechanów | Ostrołęka | S | 1175920 | 4-14:06:34 | 321,56 | |
73 | Maksiewicz W. Jackiewicz | Ciechanów | Nasielsk | S | 1119180 | 4-14:10:42 | 321,20 | |
74 | Maliszewski Piotr | Biała Podlaska | Sokołowsko-Węgrowski | S | 1209230 | 4-14:13:17 | 320,98 | |
75 | Woźniak Marek | Biała Podlaska | Siedlce | S | 1229350 | 4-14:29:14 | 319,60 | |
76 | Hryciuk Bogdan | Biała Podlaska | Podlasie | S | 1292350 | 4-15:01:59 | 316,83 | |
77 | Dobkowski W. i Ł. | Ciechanów | Ostrołęka | – | 1188440 | 4-15:06:20 | 316,46 | |
78 | Wiśniewski Wiesław | Ciechanów | Ostrołęka | S | 1162620 | 4-15:10:16 | 316,13 | |
79 | Sołtysiak Dariusz | Ciechanów | Ostrołęka | S | 1161810 | 4-15:12:10 | 315,97 | |
80 | Solka Kazimierz | Ciechanów | Pułtusk | S | 1151560 | 4-15:12:36 | 315,94 | |
81 | Czarnocka Milena i Martyna | Biała Podlaska | Sokołowsko-Węgrowski | S | 1226690 | 4-15:23:57 | 314,99 | |
82 | Kamienowski Jan | Białystok | Łomża | – | 1189908 | 4-15:29:20 | 314,54 | |
83 | Czarnocka Milena i Martyna | Biała Podlaska | Sokołowsko-Węgrowski | S | 1226690 | 4-15:30:36 | 314,44 | |
84 | Dziuba Kazimierz | Lublin | Lubartów | S | 1254150 | 4-15:37:02 | 313,91 | |
85 | Borowy Marek i Boziński | Biała Podlaska | Sokołowsko-Węgrowski | – | 1207050 | 4-15:44:12 | 313,31 | |
86 | Głowala Andrzej | Warszawa | Garwolin | S | 1161790 | 4-15:46:04 | 313,16 | |
87 | Kosiński Radosław | Ciechanów | Ostrołęka | S | 1169840 | 4-15:47:11 | 313,07 | |
88 | Borowy Marek i Boziński | Biała Podlaska | Sokołowsko-Węgrowski | – | 1207050 | 4-15:48:21 | 312,97 | |
89 | Obrębski Krystian | Ciechanów | Płońsk | – | 1081250 | 4-15:49:06 | 312,91 | |
90 | Prusaczyk Józef | Ciechanów | Ostrołęka | S | 1165940 | 4-15:52:49 | 312,61 | |
91 | Cislak Krzysztof | Lublin | Puławsko-Opolski | S | 1216624 | 4-15:54:20 | 312,48 | |
92 | Włodarski Krzysztof | Ciechanów | Płońsk | S | 1099550 | 4-16:01:08 | 311,93 | |
93 | Bożyk Krzysztof | Biała Podlaska | Parczew | S | 1262800 | 4-16:01:33 | 311,89 | |
94 | Dobkowski W. i Ł. | Ciechanów | Ostrołęka | S | 1188440 | 4-16:02:07 | 311,85 | |
95 | Osiej Wiesław | Biała Podlaska | Międzyrzec Podlaski | S | 1257240 | 4-16:10:34 | 311,16 | |
96 | Paliszewski Krzysztof | Lublin | Zwoleń | S | 1200353 | 4-16:10:43 | 311,15 | |
97 | Napierski Dariusz | Ciechanów | Mława | – | 1101070 | 4-16:12:38 | 310,99 | |
98 | Giranowski Sław.i Patr | Ciechanów | Płońsk | S | 1096330 | 4-16:47:33 | 308,19 | |
99 | Krzemiński Krzysztof | Biała Podlaska | Sokołowsko-Węgrowski | S | 1204550 | 4-16:51:19 | 307,89 | |
100 | Szymański Robert | Warszawa | Pruszków | – | 1108910 | 4-16:56:45 | 307,46 |