Stefa III – Lot Narodowy Roosendaal 2021 – wyniki indywidualne

Hodowca 10/2021  Wyniki

Podajemy nieoficjalne (jeszcze przed weryfikacją) wyniki Lotu Narodowego z Roosendaal `2021 w czterech strefach. Wyniki indywidualne – zgodnie z regulaminem – podajemy do 100. miejsca, a wyniki serii – do 20. miejsca.

Lot z miejscowości: Roosendaal
Współrzędne wypuszczenia: 51°32’04.2” – 04°30’08.9”
Data i godzina wypuszczenia: 24.07.2021 – 06.15
Pogoda w miejscu wypuszczenia: pochmurna
Liczba hodowców biorących udział w locie – 2.919
Liczba wypuszczonych gołębi – 20.478

Strefa III

Odległość centralna: 1 104,604 km
Liczba hodowców uczestniczących w locie: 965
Liczba gołębi wypuszczonych do lotu: 4 795
Liczba gołębi na bazie 20%: 959
Godzina przylotu pierwszego gołębia: 02-08.35,08
Prędkość pierwszego gołębia: 896,58 [m/min] = 53,794 km/h
Godzina przylotu ostatniego gołębia: 06-07.25,19
Prędkość ostatniego gołębia: 200,61 [m/min] = 12,036 km/h
Średni czas trwania konkursu: 71 godz. 43 min. 42 sek.

Okręgi uczestniczące w Locie

Lp.Okręgi uczestniczące w locieLiczba hodowcówLiczba gołębi
1Bielsko-Biała3521 690
2Kielce69370
3Kraków2801 391
4Nowy Sącz106503
5Rzeszów66340
6Tarnobrzeg50281
7Tarnów42220
 Razem:9654 795

Wyniki indywidualne w III Strefie

Lp.Nazwisko I ImięOkręgOddziałSPOdległośćCzas koryg.V/V kor.
1Flaga AndrzejKrakówSułkowiceS010939502-08:35:08896,58
2Gogler ZdzisławBielsko-BiałaStrumieńS010327882-08:20:00857,09
3Waleczek ŁukaszBielsko-BiałaStrumieńS010254032-08:57:47825,09
4Pałczak TadeuszBielsko-BiałaBielsko-BiałaS010480102-09:51:34808,30
5Kraczka BolesławKrakówKrzeszowiceS010750202-11:10:48781,38
6Brombosz Piotr+Katarz.KrakówKrzeszowiceS010753902-11:51:58758,94
7Grela-KoniorBielsko-BiałaBielsko-BiałaS110475302-11:31:14750,25
8Paluch MarcinBielsko-BiałaBielsko-BiałaS110491302-12:51:48747,97
9Meres PiotrKrakówKrzeszowiceS010787202-13:17:03735,40
10Górka MarianKrakówMyśleniceS011109202-13:27:29730,32
11Rosek TadeuszKrakówKrzeszowiceS010883202-13:55:50716,89
12Podstawa Kazimierz TomKrakówProszowiceS011212502-14:04:32712,86
13Bochenek,SkrzypekKrakówSułkowiceS010945402-14:14:53708,13
14Liszka JacekKrakówSułkowiceS010993302-14:16:49707,26
15Paluch BożenaBielsko-BiałaBielsko-BiałaS010491302-14:17:07707,12
16Firszt StanisławKrakówLibiążS010572602-14:17:29706,95
17Stefańczyk ZbigniewKrakówProszowiceS011263002-14:18:50706,34
18Raczek JacekBielsko-BiałaKętyS010511602-14:24:56703,60
19Łaś PiotrTarnówTarnów-MościceS011730942-14:31:08700,83
20Klimas KrzysztofKrakówMyśleniceS011042302-14:34:50699,19
21Bigaj BogdanKrakówLibiążS110545802-14:36:33698,43
22Szostok PiotrBielsko-BiałaSkoczówS010336902-14:37:33697,99
23Matiasik MarekKrakówKrzeszowiceS010744502-15:02:15687,26
24Borecki LeonBielsko-BiałaSkoczówS110314402-15:05:30685,88
25Rusin DariuszBielsko-BiałaSkoczówS110289002-15:19:51679,82
26Rusek AndrzejKrakówSułkowiceS010937702-15:42:52670,32
27Kupczak JarosławBielsko-BiałaBielsko-BiałaS010464302-15:47:48668,32
28Kumorek LeszekBielsko-BiałaLipowaS010538402-16:06:42660,77
29Wieczorek DariuszKrakówSkałaS111021302-16:07:48660,33
30Marchewczyk MirosławKrakówKrzeszowice010848902-16:12:55658,32
31Gala ZbigniewBielsko-BiałaSkoczówS110323902-16:13:37658,04
32Rojewicz Dariusz IBielsko-BiałaWęgierska GórkaS010523402-16:17:35656,49
33Matyszkowicz i PawBielsko-BiałaKętyS010560902-16:18:25656,17
34Bies Ewa I DariuszBielsko-BiałaKętyS010531402-16:34:14650,06
35Kaleta JanuszKrakówSułkowiceS010978002-16:34:38649,91
36Sojka KrzysztofBielsko-BiałaSkoczówS010324802-16:37:17648,90
37Długosz TomaszKrakówBochniaS011249302-16:37:44648,72
38Bajorski AdamBielsko-BiałaOsiekS010531402-16:42:56646,75
39Resler KrzysztofTarnówNowe BrzeskoS011400402-16:44:30646,16
40Dziedzic JanBielsko-BiałaWęgierska GórkaS010565102-16:44:42646,08
41Maciejowski JarosławBielsko-BiałaWęgierska GórkaS010552702-16:46:29645,41
42Kumala Stanisław-PrzemKrakówLibiążS010567302-16:52:52643,01
43Kozik Józef – SzymonBielsko-BiałaSkoczówS010384002-16:53:34642,75
44Satława J. i R.Bielsko-BiałaŻywiecS010574902-16:58:36640,87
45Dymek AndrzejKrakówSułkowiceS010975502-17:00:09640,29
46Kwaśny ZbigniewBielsko-BiałaWadowiceS010726102-17:00:11640,28
47Tomasiak JanKrakówKraków 1S010923202-17:00:42640,09
48Gabzdyl HenrykBielsko-BiałaStrumieńS010244632-17:01:22639,84
49Wojnarski WiesławKrakówNowa Huta111059802-17:03:25639,08
50Kumala Stanisław-PrzemKrakówLibiążS010567302-17:04:42638,61
51Ryłko RafałBielsko-BiałaKęty010521902-17:04:44638,60
52Strzałkowski JanBielsko-BiałaSkoczówS010385902-17:05:15638,41
53Żółtek PiotrNowy SączNowy TargS 11237802-17:07:28637,59
54Tyc M&M IBielsko-BiałaWęgierska GórkaS010568502-17:10:44636,39
55Kupczak JarosławBielsko-BiałaBielsko-BiałaS010464302-17:16:04634,44
56Szczypka HubertBielsko-BiałaStrumieńS110249112-17:16:49634,17
57Strzop JózefBielsko-BiałaLipowaS010493402-17:18:37633,51
58Leśniak JanKrakówSkawinaS011036302-17:25:30631,02
59Trzyszczyk AdamKrakówKrzeszowiceS010935702-17:27:28630,31
60Paluch MarcinBielsko-BiałaBielsko-BiałaS010491302-17:33:07628,29
61Podstawa Kazimierz TomKrakówProszowiceS111212502-17:37:16626,81
62Ryszka JanBielsko-BiałaWęgierska GórkaS010552102-17:56:37620,00
63Urbaniec WładysławKrakówKrzeszowiceS010846102-17:59:15619,09
64Graca AdrianBielsko-BiałaZatorS010670802-17:59:29619,00
65Kliś AntoniBielsko-BiałaKętyS010568402-18:01:30618,31
66Pietrzyk KazimierzBielsko-BiałaSkoczówS110339402-18:05:33616,91
67Zięba JanKrakówMyśleniceS011103702-18:08:52615,77
68Zięba WitoldKrakówSułkowiceS010946002-18:12:24614,56
69Maj Emilia SławomirKrakówProszowiceS011205502-18:19:09612,26
70Bularz AndrzejKrakówSkawinaS010945302-18:19:25612,17
71Szymoński JanBielsko-BiałaŻywiecS110583202-18:30:56608,28
72Pytel FranciszekBielsko-BiałaWęgierska GórkaS110550102-18:36:56606,28
73Żądło JanKrakówMyśleniceS111067002-18:38:33605,74
74Cudek PatrykKrakówDobczyce-StadnikiS111240502-18:41:28604,78
75Josiek WładysławBielsko-BiałaStrumieńS010195162-18:41:33604,75
76Karpierz AndrzejBielsko-BiałaMaków PodhalańskiS010885302-18:41:56604,62
77Kulpa StanislawNowy SączNowy TargS 11229302-18:49:22602,17
78Żyła KazimierzBielsko-BiałaSkoczówS110238102-18:57:08599,63
79Ligocki KamilBielsko-BiałaBielsko-BiałaS010454202-19:06:47596,51
80Byrtus JózefBielsko-BiałaWęgierska GórkaS010488702-19:08:40595,90
81Bylica Ryszard,JanKrakówSułkowiceS011002502-19:10:20595,37
82Radwanek IwonaKrakówKrzeszowiceS010869202-19:11:30594,99
83Sobel Czesław IBielsko-BiałaWęgierska GórkaS010501602-19:17:18593,14
84Kameczura Jacek N.KrakówSkawinaS011037302-19:18:45592,68
85Nogaj JanuszBielsko-BiałaKętyS010543702-19:19:28592,45
86Koczurkiewicz TadeuszBielsko-BiałaZatorS010653002-19:21:23591,84
87Kłosiński RafałKrakówSkałaS111027402-19:22:09591,60
88Bobek StanisławKrakówSkawinaS011050302-19:25:54590,41
89Malik MarekKrakówKrzeszowiceS110780602-19:26:05590,36
90Kruczek Krzysztof DarKrakówSkawinaS011038502-19:27:27589,92
91Kuś LeszekBielsko-BiałaKętyS010600202-19:28:14589,68
92Przebinda ZbigniewKrakówSkawinaS110881002-19:30:03589,11
93Trzyszczyk AdamKrakówKrzeszowiceS110935702-19:33:03588,17
94Matuszny JanBielsko-BiałaWęgierska GórkaS110457202-19:38:17586,53
95Rusinek Bolesław&R.Bielsko-BiałaAndrychówS010660002-19:39:29586,16
96Królikowski TomaszKrakówKrzeszowiceS010754102-19:44:06584,73
97Gabzdyl HenrykBielsko-BiałaStrumieńS110244632-19:46:43583,92
98Ferek Józefa-EugeniuszBielsko-BiałaSkoczówS110287902-19:49:36583,03
99Babik PrzemysławNowy SączWaksmundS 11189002-19:52:04582,27
100Kliś AntoniBielsko-BiałaKętyS010568402-19:54:37581,49
Na tej stronie wykorzystywane są ciasteczka w celu przechowywania danych, potrzebnych do prawidłowego działania witryny. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zamknij kartę przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie View more
Akceptuj
error: Zawartość chroniona