Stefa II – Lot Narodowy Roosendaal 2021 – wyniki indywidualne

Hodowca 10/2021  Wyniki

Podajemy nieoficjalne (jeszcze przed weryfikacją) wyniki Lotu Narodowego z Roosendaal `2021 w czterech strefach. Wyniki indywidualne – zgodnie z regulaminem – podajemy do 100. miejsca, a wyniki serii – do 20. miejsca.

Lot z miejscowości: Roosendaal
Współrzędne wypuszczenia: 51°32’04.2” – 04°30’08.9”
Data i godzina wypuszczenia: 24.07.2021 – 06.15
Pogoda w miejscu wypuszczenia: pochmurna
Liczba hodowców biorących udział w locie – 2.919
Liczba wypuszczonych gołębi – 20.478

Strefa II

Odległość centralna: 990 188 km
Liczba hodowców uczestniczących w locie: 1 026
Liczba gołębi wypuszczonych do lotu: 5 996
Liczba gołębi na bazie 20%: 1 200
Godzina przylotu pierwszego gołębia: 02-07.49,27
Prędkość pierwszego gołębia: 861,02 [m/min] = 51,661 km/h
Godzina przylotu ostatniego gołębia: 04-12.15,02
Prędkość ostatniego gołębia: 269,50 [m/min] = 16,170 km/h
Średni czas trwania konkursu: 41 godz. 33 min. 53 sek.

Okręgi uczestniczące w Locie

Lp.Okręgi uczestniczące w locieLiczba hodowcówLiczba gołębi
1Częstochowa 154843
2Gdańsk28192
3Toruń1159
4Katowice69368
5Śląsk-Południe38176
6Łódź1491 008
7Opole83433
8Opole-Południe2871 859
9Śląsk-Wschód87501
10Włocławek 120557
 Razem:1 0265 996

Wyniki indywidualne w II Strefie

Lp.Nazwisko i imięOkręgOddziałSPOdległośćCzas. koryg.V/V koryg.
1Suchanek StanisławCzęstochowaKonopiska 10112202-07:49:27861,02
2Mielczarek BłażejCzęstochowaCzęstochowa-PółnocS 10375862-09:12:41825,00
3Jończyk JerzyOpole PołudnieKrapkowiceS09543902-07:34:55822,81
4Pętal JózefŁódźSieradz 2S19905302-08:21:49820,78
5Lebiedziejewski RyszardOpole PołudnieKrapkowiceS09419602-07:27:06817,60
6Mormul JacekOpole PołudnieRacibórzS09821902-08:17:04817,08
7Jarosławski JanOpole PołudnieKrapkowice09500402-07:48:21809,68
8Suchanek StanisławCzęstochowaKonopiskaS 10112202-09:29:58793,13
9Matysiak DariuszOpole PołudnieKrapkowice09511602-08:15:36792,24
10Myrcik Paweł  I BogdanCzęstochowaKalety-LubliniecS 10122402-09:37:53789,04
11Tomkowicz AndrzejŚląsk WschódBukownoS 10680002-10:48:37789,00
12Mierzwa B. i K.Opole PołudnieKrapkowice09517002-08:24:56786,57
13Góral ZbigniewGdańskWejcherowo 9736582-09:06:24778,05
14Loster MirosławOpoleBrzegS 9114382-07:46:34777,97
15Niegel WaldemarOpoleNysa 2 9040102-07:40:37775,56
16Reifland Marcin KlytaCzęstochowaKalety-LubliniecS 10170702-10:08:58774,05
17Szczepaniak KacperCzęstochowaWieluńS 9706852-09:12:36771,86
18Lar KrzysztofCzęstochowaWieluń 9668852-09:09:50770,53
19Thomalla NorbertOpole PołudnieMosznaS09431002-08:40:32769,54
20Matysiak DariuszOpole PołudnieKrapkowiceS09511602-08:52:52768,39
21Koziarski ZygmuntOpole PołudnieKędzierzyn-Koźle II19662502-09:18:30764,74
22Wilman Ewa i WiesławOpole PołudnieGłubczyceS19573002-09:13:32760,65
23Komorowski JarosławWłocławekRypinS110429102-11:10:31758,20
24Jończyk JerzyOpole PołudnieKrapkowiceS19543902-09:21:53753,34
25Suchanek StanisławCzęstochowaKonopiska 10112202-10:17:15748,87
26Machoń GrzegorzCzęstochowaKalety-LubliniecS 10093602-10:19:35747,55
27Gola MarekOpole PołudnieKrapkowice09669102-10:20:37746,96
28Nagieł DariuszCzęstochowaWieluńS 9716232-10:22:54745,68
29Golsch MarcinOpoleOpole 2S 9594202-10:24:16744,91
30Koziarski ZygmuntOpole PołudnieKędzierzyn-Koźle IIS19662502-10:26:00743,94
31Niegel WaldemarOpoleNysa 2S 9040102-10:31:39740,80
32Chudy Tomasz + JózefOpoleBrzegS 9067082-10:36:48737,95
33Kanz PiotrOpole PołudnieKrapkowice09564002-10:38:30737,02
34Gajda J. – Wieszała J.Opole PołudnieKrapkowiceS19493402-10:55:10727,99
35Boruszewski MarianCzęstochowaWieluńS 9811822-10:56:08727,47
36Bednarczyk-SobolewskiOpole PołudniePrudnikS09234902-10:58:56725,98
37Dzik Sadkowski KrupaGdańskGdańsk WrzeszczS 9961762-11:09:31720,39
38Maruszczyk JanCzęstochowaKalety-LubliniecS 10078002-11:10:19719,97
39Lar KrzysztofCzęstochowaWieluńS 9668852-11:14:26717,82
40Nieiwiadomski Sz. J. M.ŁódźSieradz 2S09942602-11:17:04716,45
41Zdzuj Arnold,PawełOpoleKomprachcice 9417862-11:18:24715,76
42Gołąbek KazimierzOpole PołudnieZdzieszowice-Kędzierzyn Koźle19729002-11:18:41715,62
43Lar KrzysztofCzęstochowaWieluń 9668852-11:21:26714,20
44Manieta Robert JózefOpole PołudnieMosznaS19431602-11:22:09713,83
45Gołąbek KazimierzOpole PołudnieZdzieszowice-Kędzierzyn Koźle19729002-11:43:17703,12
46Lebek Robert-JakubKatowiceTworógS10103902-11:44:08702,69
47Butwicki ZdzisławŁódźSieradz 2S19866502-11:49:02700,26
48Oleksy JarosławŚląsk WschódZagłębieS 10416102-11:52:41698,45
49Ławniczek-DuszaŁódźSieradz 2S010085202-11:54:32697,54
50Mormul JacekOpole PołudnieRacibórzS09821902-11:55:01697,31
51Polakowski PiotrOpole PołudnieZdzieszowice-Kędzierzyn KoźleS09716102-12:00:31694,62
52Nowak KrystianŚląsk WschódMyszkówS 10394502-12:00:43694,52
53Stefaniak MariuszCzęstochowaWieluńS 9678852-12:01:47694,00
54Kozubek Bernadeta HubeOpole PołudnieKrapkowiceS09697502-12:04:05692,88
55Suchanek StanisławCzęstochowaKonopiskaS 10112202-12:05:34692,16
56Brzęczek AndrzejCzęstochowaKrzepiceS 9928652-12:06:27691,74
57Scheer MarianOpole PołudnieZdzieszowice-Kędzierzyn Koźle09647702-12:08:16690,86
58Nowak LeszekŚląsk WschódZagłębieS 10404602-12:14:11688,02
59Streitz WaldemarOpole PołudnieKędzierzyn-Koźle IIS09683902-12:15:42687,30
60Bęben SławomirToruńGrudziądzS 9911572-12:16:14687,04
61Szymański LeszekGdańskGdynia ChyloniaS 9979442-12:16:28686,93
62Kowol KonradOpole PołudnieKrapkowiceS09539102-12:23:53683,41
63Sęczkowski AndrzejŁódźZduńska WolaS010052602-12:24:44683,01
64Suchanek StanisławCzęstochowaKonopiska 10112202-12:28:05681,44
65Przywara MarekOpole PołudnieKrapkowice09498902-12:29:16680,88
66Wendzik HenrykCzęstochowaKalety-LubliniecS 10223302-12:36:31677,51
67Rosiek ZenonOpoleWołczynS 9521802-12:36:51677,35
68Pindor PrzemysławCzęstochowaWieluńS 9575142-12:38:19676,67
69Janiak RafałŁódźZduńska WolaS010220402-12:41:07675,38
70Kapłon Teresa i JanOpole PołudnieKrapkowiceS09639502-12:44:37673,77
71Kalyciok Andrzej-EdytaOpole PołudnieRacibórzS09816702-12:49:52671,37
72Oleksiak ZbigniewŚląsk WschódMyszkówS 10328002-12:50:45670,97
73Matysiak DariuszOpole PołudnieKrapkowiceS09511602-12:51:47670,50
74Wochnik F. – Prohaska M.Opole PołudnieRacibórzS09810702-12:53:55669,54
75Kern TeodorOpole PołudnieMoszna09526102-13:04:24664,82
76Borkowski LechKatowiceOrzeszeS 10144402-13:04:46664,66
77Skwarczyński Wiesław ICzęstochowaKrzepiceS 10094952-13:07:28663,46
78Gus A. – Wosczyna M.Opole PołudnieKrapkowiceS09546702-13:08:44662,89
79Folwarczny BernardŚląsk PołudnieMszanaS 10033402-13:11:27661,69
80Suchanek StanisławCzęstochowaKonopiska 10112202-13:11:33661,65
81Lewandowski BogusławWłocławekRypin ZachódS010150402-13:13:05660,97
82Kachnowicz  FranciszekOpole PołudnieZdzieszowice-Kędzierzyn KoźleS09632602-13:17:51658,87
83Sirek PiotrCzęstochowaKalety-LubliniecS 10134902-13:20:52657,55
84Wolski MichałToruńGrudziądzS 9907382-13:27:28654,68
85Polakowski PiotrOpole PołudnieZdzieszowice-Kędzierzyn Koźle09716102-13:27:51654,52
86Staisz PiotrOpole PołudnieKędzierzyn-Koźle IIS09684202-13:29:03654,00
87Będkowski MarianŚląsk WschódMyszkówS 10382002-13:29:15653,91
88Parys PiotrOpole PołudnieGłubczyceS09736402-13:31:56652,76
89Bazan JanŁódźSieradz 2S010080502-13:34:30651,65
90Bednarczyk-SobolewskiOpole PołudniePrudnikS09234902-13:35:13651,35
91Glied AndrzejOpoleWołczynS 9383502-13:35:44651,13
92Hytroszek TeofilŚląsk PołudniePszówS 9915972-13:36:07650,96
93Parys PiotrOpole PołudnieGłubczyceS09736402-13:37:06650,54
94Partyka Roman Golec T.CzęstochowaWieluńS 9670732-13:38:21650,01
95Watoła PawełKatowiceTworógS 10117002-13:38:24649,99
96Lebiedziejewski RyszardOpole PołudnieKrapkowiceS09419602-13:38:43649,85
97Rychlik JacekŁódźZgierzS010313102-13:41:21648,73
98Jońca Jan i SebastianOpole PołudnieKrapkowiceS09626402-13:41:58648,47
99Waligóra PawełŚląsk WschódTrzebiniaS 10634602-13:42:32648,23
100Merk StanisławŚląsk PołudnieWodzisławS 9993472-13:45:42646,89
Na tej stronie wykorzystywane są ciasteczka w celu przechowywania danych, potrzebnych do prawidłowego działania witryny. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zamknij kartę przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie View more
Akceptuj
error: Zawartość chroniona