Rafał Hain – Mistrz Polski `2021 w kat. Maraton

Hodowca 1/2022  Prezentujemy

45 letni Rafał Hain w kat. Maraton w 2021 roku osiągnął najlepszy wynik w kraju 30,85 koef. i zdobył tytuł Mistrza Polski, pokonując całą plejadę znakomitych hodowców. Wielu z nas zadawało sobie pytanie: Kim jest Rafał Hain? Mistrz Polski o którym nic nie wiemy. To prawda, tylko nieliczni znają jego sukcesy, które osiągnął w bardzo krótkim czasie.

W 2018 roku, czyli pierwszym lotowania gołębiami rocznymi w Oddziale 0250 Niemodlin 2 Rafał Hain osiągał rewelacyjne, szokujące wyniki. Natychmiast zostały przeprowadzone kontrole podczas lotów, które tylko potwierdziły rezultaty, które potrafią osiągać jego gołębie. Z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki, aż po Mistrzostwo Polski, które wywalczył w piątym roku lotowania, a czwartym gołębiami dorosłymi. Drugie miejsce w tej samej kategorii i tytuł I wicemistrza Polski zdobyło małżeństwo dobrze znane w sporcie gołębiarskim Ewa i Dariusz Marciszewscy, Okręg Kielce, Oddział Pińczów z wynikiem 31.48 koef., II wicemistrzem został również utytułowany mistrz naszego sportu, znakomity lekarz–chirurg Cezary Hałat Okręg Toruń, Oddział Chełmża – wynik 39,78 koef.

Na tej stronie wykorzystywane są ciasteczka w celu przechowywania danych, potrzebnych do prawidłowego działania witryny. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zamknij kartę przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie View more
Akceptuj
error: Zawartość chroniona