Prenumerata „Hodowcy” na 2024 rok

Hodowca 11/2023  Różne

Ceny prenumeraty w wersji „papierowej” w 2024 r. minimalnie wzrastają. Opłata za prenumerat internetowa pozostaje bez zmian.

Prenumerata indywidualna zapewnia bezpośrednią dostawę miesięcznika pod adres wskazany w zamówieniu. „Hodowcę Gołębi Pocztowych” dostarczamy Czytelnikom na całym świecie.
Prenumerata zbiorowa jest tańsza, ale „Hodowcę” trzeba odebrać osobiście do osoby lub instytucji, na adres której przesyłka będzie dostarczana – czyli od zarządu, oddziału, czy sekcji, sklepu, kolegi itp.
Aby otrzymać numer 1/2024 „na czas” – w pierwszym tygodniu stycznia 2024 r., wpłaty należy dokonać do końca listopada 2023 r.
„Hodowca” w wersji tradycyjnej („papierowej”) sprzedawany jest wyłącznie w prenumeracie (wzór przelewu i nr konta zamieszczamy poniżej).

PZHGP - HGP 11/2023 - prenumerata na 2024 rok

Prenumeratę tradycyjną można wykupić wyłącznie do 31 tycznia 2024 r.

Ceny prenumeraty tradycyjnej :

  • indywidualna z wysyłką pod wskazany adres – 115 zł
  • indywidualna z odbiorem własnym z siedziby Redakcji w Zarządzie Głównym w Orzeszu – 80 zł
  • zbiorowa od 2 kompletów wzwyż – za jeden komplet 110 zł
  • prenumerata z wysyłką zagraniczną – 280 zł

Prenumerata internetowa – 75 zł

Aby nabyć roczną prenumeratę internetową należy:

  • utworzyć swój profil na stronie internetowej „Hodowcy” https://hgp.pzhgp.pl;
  • zalogować się – proces logowania jest dwuetapowy; po wpisaniu hasła na wskazany adres e-mail wysłany zostanie jednorazowy kod dostępu w celu weryfikacji konta;
  • w zakładce „prenumerata” lub w polu blokady pod poszczególnymi tekstami wykupić dostęp, postępując zgodnie z pojawiającymi się poleceniami.

Prosimy nie dokonywać wpłat za prenumeratę internetową na konto Zarządu Głównego PZHGP.

Prenumeratę internetową można wykupić przez cały rok, ale do udziału w Konkursie Redakcji uprawniają tylko prenumeraty wykupione przez terminem wskazanym w Regulaminie (maj).

error: Zawartość chroniona
Na tej stronie wykorzystywane są ciasteczka w celu przechowywania danych, potrzebnych do prawidłowego działania witryny. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zamknij kartę przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie View more
Akceptuj