Maratończycy Marcina Kaczmarczyka

Hodowca 7/2023  Prezentujemy

II Wicemistrz Polski w Supermaratonie w 2022 roku Marcin Kaczmarczyk prowadzi swoją hodowle w Komorowie pod Pruszkowem, Oddział i Sekcja Pruszków. Dochował się wspaniałych gołębi bez cudownych środków i trików. Stawia na konsekwencję, budowanie naturalnej odporności i twardy charakter lotników.

Historia hodowli Marcina Kaczmarczyka (49 lat) nie różni sie od wielu innych, znanych w naszym środowisku. Tato Marek Kaczmarczyk (78 lat) jest hodowcą zrzeszonym w PZHGP od 1984 roku. Marcin jako dziecko zakochał się w gołębiach i oczywiście od razu chciał mieć swoje. Dla odróżnienia od ojcowych, swoje miał u babci. Później, od 2008 roku lotował w tandemie z ojcem, a od 2018 roku hoduje i lotuje na własne konto, ale ojciec wciąż zaangażowany jest w tę rodzinną hodowlę. Czasami pomaga w niej także żona Marcina Beata.

Na tej stronie wykorzystywane są ciasteczka w celu przechowywania danych, potrzebnych do prawidłowego działania witryny. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zamknij kartę przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie View more
Akceptuj
error: Zawartość chroniona