Leszek Pielesiak – złoty medal w Klasie Sport D na wystawie w Brasov

Hodowca 5/2023  Prezentujemy

Samica PL-0266-20-8642 Leszka Pielesiaka, zdobywczyni 1. miejsca na Wystawie Ogólnopolskiej w Katowicach w klasie Sport D z koef. 31,303, znalazła się w gronie złotych medalistów na Wystawie Europy Środkowo i Wschodniej w Brasov w Rumuni.

Kilka miesięcy temu pisaliśmy w „Hodowcy” obszerniej o hodowli Leszka z racji zdobycia przez niego tytułu Mistrza Polski kat. A w sezonie 2021. Dzisiaj mamy zaszczyt dopisać dalszy ciąg historii znakomitej hodowli, jaką stworzył na przestrzeni 49 lat jej istnienia. Dodam, że 2023 rok zapowiada się bardzo interesująco w tej hodowli. Po pierwsze, hodowla w tym roku będzie obchodzić okrągły jubileusz 50-lecia. Wiele gołębi z tej hodowli, mówiąc po sportowemu, ma bardzo dobre wyniki wyjściowe do osiągnięcia wyników olimpijskich.

Na tej stronie wykorzystywane są ciasteczka w celu przechowywania danych, potrzebnych do prawidłowego działania witryny. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zamknij kartę przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie View more
Akceptuj
error: Zawartość chroniona