Krystian Dziony – srebrny medal w Brasov

Hodowca 5/2023  Prezentujemy

Niebieski samczyk PL-0330-20-6542 Krystiana Dzionego z Oddziału 0253 Komprachcice Okręg Opole na 71. Wystawie Ogólnopolskiej w Katowicach zdobył 1. miejsce w Klasie Sport A z wynikiem 23,386 koef. Tym samym zakwalifikował się do Reprezentacji Polski na Wystawę Europy Środkowej i Wschodniej w Brasov gdzie zdobył srebrny medal w tej klasie.

Ciekawostką a zarazem sukcesem jest, że dwa medale zostały zdobyte przez hodowców z tego samego Oddziału 0253 Komprachcice; na wystawie w Rumuni w klasie Sport E złoty medal i w klasie Sport A srebrny medal. O zdobywcy złotego Tomaszu Paniczu pisaliśmy w poprzednim numerze „Hodowcy”. Teraz odwiedziłem Krystiana Dzionego (55 lat) w miejscowości Prószków w powiecie opolskim, oddalonej o o 8 km na południe od Opola, tuż przy autostradzie A 4. To zabytkowe, stare miasto, datowane od 1560 rok. Prawa miejskie utraciło w 1915 roku, a odzyskało je dopiero 2004.

Na tej stronie wykorzystywane są ciasteczka w celu przechowywania danych, potrzebnych do prawidłowego działania witryny. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zamknij kartę przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie View more
Akceptuj
error: Zawartość chroniona