Kategoria C – Mistrzostwo Polski 2025

Hodowca 12/2025  Wyniki
Mistrz Polski 2025 kat. C – Łukasz i Kamil Witek, Oddział Staszów, Okręg Kielce
foto: Zdzisław Karoń
TytułNazwisko i imięReg.OkręgOddziałKonk.Koef.
Mistrzowie
MistrzWitek Łukasz i KamilIVKielceStaszów1253,26
I WicemistrzBaran M. & Smółka S.IIIŚląsk WschódJaworzno1254,40
II WicemistrzPisanko DanielVIIBiałystokStawiski1266,89
Przodownicy
1. PrzodownikŚwidroń RafałVIIBiałystokOlecko1274,79
2. PrzodownikKubiccy TeamIPiotrków TrybunalskiRadomsko1279,02
3. PrzodownikBurek SławomirIIBydgoszczKoronowo12104,48
4. PrzodownikMroczka Radosław i MałgorzataIVRzeszówJasło12110,98
5. PrzodownikWieczorek GrzegorzIVKielceKazimierza Wielka12114,11
6. PrzodownikLech RobertVWrocławBrzeg Dolny12115,30
7. PrzodownikStachelski TadeuszVIIBiałystokEłk12123,15
8. PrzodownikDoniek Ł. K. Sz.IVRzeszówJasło12124,32
9. PrzodownikLademann ZdzisławIIGdańskRumia–Reda12128,42
10. PrzodownikSwęd StanisławVJelenia GóraBolesławiec12130,45
11. PrzodownikKokoszka MarekIIIKatowiceTarnowskie Góry12130,68
12. PrzodownikJaruszowiec WaldemarIIIKatowiceTworóg12132,82
13. PrzodownikKlugier AdamVIILublinLublin12133,83
14. PrzodownikKoniuszek WincentyIOlsztynKorsze12134,77
15. PrzodownikStępień JózefIVKielceKazimierza Wielka12140,53
16. PrzodownikDzięgielewski & BebłowskiIOlsztynKorsze12143,79
17. PrzodownikSnoch MirosławIVKielceKielce Zachód12145,68
18. PrzodownikLesiów ŁukaszVWałbrzychJaworzyna –Świdnica12148,34
19. PrzodownikZdankowski JerzyVIIBiałystokEłk12151,68
20. PrzodownikBanysch Aneta i MarcinIIIKatowiceTarnowskie Góry12152,80
21. PrzodownikIwański GrzegorzVWałbrzychKamienna Góra12154,10
22. PrzodownikWojdyła TesmerIIGdańskGdynia-Sopot-Chwaszczyno12157,09
23. PrzodownikKowalski TeamIIIŚląsk-WschódTrzebinia12158,02
24. PrzodownikCisak Andrzej i DawidIVKielceKazimierza Wielka12158,17
25. PrzodownikSokołowski TomaszIVRzeszówJarosław12158,42
26. PrzodownikDziura JerzyIIIKatowiceTworóg12161,60
27. PrzodownikKoza JózefVCzęstochowaCzęstochowa-Wschód12161,95
28. PrzodownikŁyjak MarekVIILublinPuławsko-Opolski12162,04
29. PrzodownikSobczak MarcinIVTarnobrzegBiłgoraj12163,84
30. PrzodownikŻurawski KrzysztofVCzęstochowaCzęstochowa12164,26
31. PrzodownikBohdanowicz SylwesterVIIBiałystokOlecko12164,68
32. PrzodownikTeam Gumkowski & RochIIIKatowicePiekary Śląskie12171,42
33. PrzodownikBarszczewscy Jacek i BeataVIIBiałystokZiemi Suwalsko –Augustowskiej12172,07
34. PrzodownikPogodziński StanisławVCzęstochowaCzęstochowa Północ12172,44
35. PrzodownikPętal Józef i SewerynIŁódźSieradz212175,49
36. PrzodownikTim MarcinIIIKatowiceGliwice –Knurow12177,29
37. PrzodownikMatuszewski RobertIVRzeszówSanok12179,45
38. PrzodownikJarczok JacentyVCzęstochowaCzęstochowa Północ12180,14
39. PrzodownikNowak KrystianIIIŚląsk-WschódMyszków12181,20
40. PrzodownikTórz SławomirIIIKatowicePiekary Śląskie12183,12
41. PrzodownikKarpiński Łukasz i MałgorzataIVKielcePińczów12185,90
42. PrzodownikRamotowski PatrykVIIBiałystokEłk12186,13
43. PrzodownikWobrak TeamIIGdańskPuck12188,72
44. PrzodownikWdowiak DariuszIWłocławekRadziejów –Brześć12189,63
45. PrzodownikKoziak Karol BolesławVOpoleNamysłów12190,69
46. PrzodownikRyszkowski AndrzejIIIKatowiceRadzionków12191,45
47. PrzodownikRomaniuk AndrzejVIILublinŚwidnik12192,44
48. PrzodownikSment Tomasz i MarianIIGdańskBraniewsko –Elbląski12192,78
49. PrzodownikGolińscy J. M.VIKaliszOdolanów12193,20
50. PrzodownikPiszczała A .i W.IPiotrków TrybunalskiRadomsko12196,70
51. PrzodownikPapciak KrzysztofIVRzeszówJasło12196,96
52. PrzodownikGocyła SławomirIIIŚląsk WschódMyszków12197,76
53. PrzodownikWiśnik PiszczekVIZielona GóraLubsko12198,24
54. PrzodownikBlecharz L. i J.VLegnicaChojnów –Lubin12199,44
55. PrzodownikCygan WojciechVOpoleGrodków 212200,42
56. PrzodownikPochwałowski BogusławIIGdańskTczew12200,71
57. PrzodownikStruzik Stanisław i JacekIIGdańskMalbork12201,18
58. PrzodownikTalaga K. M.VIKaliszOdolanów12201,30
59. PrzodownikMiotk PiotrIIGdańskGdynia Chylonia12203,24
60. PrzodownikFiedorowicz PawełVIIBiałystokOlecko12204,55
61. PrzodownikTroć Dawid & Wiktor ArturVIIBiała PodlaskaBiała Podlaska12206,47
62. PrzodownikRatajczyk Jacek i DariuszIŁódźŁódź12207,26
63. PrzodownikWojdyła EdwardIVRzeszówJasło12207,48
64. PrzodownikRębowski MariuszVIIBiałystokOstrów Mazowiecka12207,88
65. PrzodownikGotowiec Rafał & Tarach Maciej i AntoniVIZielona GóraZielona Góra12213,75
66. PrzodownikKędziora Mariusz i TomaszIVKielcePrzysucha12214,03
67. PrzodownikKubiak GrzegorzVCzęstochowaWieluń12216,67
68. PrzodownikRząsa ZbigniewVCzęstochowaWieluń12217,15
69. PrzodownikŁaś PiotrIVTarnówTarnów Mościce12217,54
70. PrzodownikRogiński KrzysztofIIGdańskKościerzyna12217,90
71. PrzodownikPawłowski Ryszard i MałgorzataVWałbrzychDzierżoniów12218,23
72. PrzodownikKrók M. O. R.IIGdańskPuck12219,23
73. PrzodownikKamiński G. i J.VLegnicaLegnica12220,87
74. PrzodownikRogowski JacekICiechanówCiechanów12222,20
75. PrzodownikMichewicz ZbigniewIWłocławekRypin12222,27
76. PrzodownikMyrcik CzesławVCzęstochowaKalety –Lubliniec12223,50
77. PrzodownikFilipowski PawełIVTarnówCzchów12224,04
78. PrzodownikFrankiewicz WojciechVILesznoRawicz12225,00
79. PrzodownikKumala Przemysław i AnnaIIIŚląsk WschódJaworzno12225,22
80. PrzodownikKraska CzesławVLegnicaZłotoryja12225,53
81. PrzodownikJarzyna ErwinVOpole-PołudnieKędzierzyn –Koźle II12225,68
82. PrzodownikToporek GrzegorzIVKrakówAlwernia –Spytkowice12228,38
83. PrzodownikPawlus J. & Szymczak M.IISzczecinTrzebiatów12228,49
84. PrzodownikŻuchowski JarosławVIPiłaWągrowiecko –Rogoziński12229,61
85. PrzodownikMikołajczak Edyta i PiotrVILesznoKościan12232,05
86. PrzodownikKutryb MariuszIOlsztynDobre Miasto12232,36
87. PrzodownikKornaga AdamVWrocławStrzelin12232,87
88. PrzodownikMajcher Baran TeamIVNowy SączGorlice12233,47
89. PrzodownikWłocki SylwesterIIToruńIława12233,89
90. PrzodownikGlandys MieczysławIIIKatowiceTychy12234,03
91. PrzodownikSowa PawełIVNowy SączKrynica12237,63
92. PrzodownikMatras BogdanIVNowy SączRaba Wyżna –Podhale12239,88
93. PrzodownikSalomon DawidIVKielceKazimierza Wielka12240,51
94. PrzodownikKosińscy Łukasz i MarcinVIZielona GóraŻary12241,13
95. PrzodownikSoboń Robert i AgnieszkaVWrocławBrzeg Dolny12241,53
96. PrzodownikMakowski PiotrIWłocławekRadziejów –Brześć12241,59
97. PrzodownikJankowski DawidIIKoszalinSławno12242,14
98. PrzodownikAntecki JerzyIVBielsko-BiałaOsiek12242,27
99. PrzodownikKaciczak M. M. M.IVNowy SączRabka12242,57
100. PrzodownikKasprzak DariuszVJelenia GóraBolesławiec12242,80
error: Zawartość chroniona