Kategoria B – Mistrzostwo Polski 2025

Hodowca 12/2025  Wyniki
Mistrz Polski 2025 kat. B – Wiesław i Przemysław Mielczarkowie, Oddział i Okręg Częstochowa
foto: Zdzisław Karoń
TytułNazwisko i imięReg.OkręgOddziałKonk.Koef.
Mistrzowie
MistrzMielczarek Wiesław i PrzemysławVCzęstochowaCzęstochowa1555,08
I WicemistrzSergiel ŁukaszVIILublinRyki1557,12
II WicemistrzPękala Przemysław i RomanIVNowy SączBeskid Sądecki1569,82
Przodownicy
1. PrzodownikUlczok W.
& Brańczyk D.
IIIKatowicePszczyna1570,79
2. PrzodownikSobczak MarcinIVTarnobrzegBiłgoraj1574,97
3. PrzodownikLewandowski KrzysztofIWłocławekRypin-Zachód1580,75
4. PrzodownikBugała PiotrIIIKatowiceRuda Śląska-21586,77
4. PrzodownikGórniak AndrzejIVKielceZiemia
Sandomierska
1586,77
6. PrzodownikWiosna Michał i AndrzejIIIKatowiceSośnicowice-Pilchowice1592,16
7. PrzodownikWalkowicz TeamIVTarnówTarnów Rzędzin1599,64
8. PrzodownikSzmigiel GrzegorzIVKielceKazimierza Wielka15100,50
9. PrzodownikBućko Tomasz i DawidIVKielceSzydłowiec15100,59
10. PrzodownikKrasik DariuszVWrocławOława15101,03
11. PrzodownikMrozik Kazimierz i AgnieszkaIVBielsko-BiałaOsiek15102,13
12. PrzodownikPasoń R. & Smerdzyński A.IVKielceJędrzejów15103,78
13. PrzodownikSzustkowski Mariusz i ŁukaszVIIWarszawaKozienice15104,09
14. PrzodownikŚwidroń RafałVIIBiałystokOlecko15106,51
15. PrzodownikBauk Henryk i BarbaraIWłocławekRadziejów-Brześć15108,52
16. PrzodownikNowak KrystianIIIŚląsk WschódMyszków15117,97
17. PrzodownikRymuza LeszekVIIBiała PodlaskaSiedlce15118,02
18. PrzodownikJakubowski MarcinVWałbrzychKłodzko15119,48
19. PrzodownikOracz ŁukaszIVNowy SączNowy Sącz 315120,42
20. PrzodownikTeam KusiakIŁódźZduńska Wola15122,81
21. PrzodownikBurek SławomirIIBydgoszczKoronowo15127,01
22. PrzodownikGozdziecki Henryk i KrzysztofIWłocławekRadziejów-Brześć15127,32
23. PrzodownikGajewski WaldemarIIToruńToruń15129,79
24. PrzodownikLeśniewski JarekIPłockStaroźrebsko –Bielski15130,90
25. PrzodownikLesiów ŁukaszVWałbrzychJaworzyna –Świdnica15131,63
26. PrzodownikWitek Łukasz i KamilIVKielceStaszów15135,84
27. PrzodownikCzyż StanisławIVKielceOstrowiec Świętokrzyski15138,47
28. PrzodownikKostorz TeamIIIKatowiceKatowice15140,21
29. PrzodownikKociołek MarcinIOlsztynOstróda15141,35
30. PrzodownikKłusińska & ChmielewskiIPłockSierpc15142,06
31. PrzodownikMalik MarekIVKrakówKrzeszowice15142,78
32. PrzodownikBaranowski TeamVIIWarszawaŁochów15143,29
33. PrzodownikChruszcz PrzemysławIVBielsko-BiałaCieszyn15143,94
34. PrzodownikStępień M. & Szczerba M.IVKielceSzczekociny15144,07
35. PrzodownikOch RomanIWłocławekRypin Zachód15145,29
36. PrzodownikRogiewicz KamilIOlsztynOlsztyn15146,70
37. PrzodownikKozicki Peter i JansenIWłocławekRadziejów –Brześć15147,08
38. PrzodownikZając J & Tlałka AVOpolePaczków15147,95
39. PrzodownikSzpyrka P. & Ptak D.IVKrakówMyślenice15150,40
40. PrzodownikPiwowarczyk A. i M.IIIŚląsk-WschódWolbrom15150,89
41. PrzodownikWawryniuk FranciszekVIIBiała PodlaskaŁosice15151,28
42. PrzodownikKaiser BolesławIIIKatowicePrzyszowice15152,65
43. PrzodownikMączka JózefIIIŚląsk-WschódOlkusz15157,01
44. PrzodownikŁój ŁukaszVIILublinLublin15157,51
45. PrzodownikSurmiak TomaszVWałbrzychKamienna Góra15158,49
46. PrzodownikMalec R. W.IVRzeszówLubaczów15159,16
47. PrzodownikLongosz ArturIVRzeszówDębica15164,40
48. PrzodownikBochenek JózefIVKrakówSkawina15165,23
49. PrzodownikBorowiec MariuszVIILublinŚwidnik15168,52
50. PrzodownikMarszałek TadeuszIVKrakówSkawina15168,77
51. PrzodownikPająk R. & Brela K.IVKielceSuchedniów15168,79
52. PrzodownikMakles MariuszVWrocławTrzebnica15172,89
53. PrzodownikAndraczko Artur i MateuszIVKielceSzczekociny15173,08
54. PrzodownikOrzeszek MariuszIŁódźŁódź15176,21
55. PrzodownikOraczewski RobertIVKrakówProszowice15178,75
56. PrzodownikWierzbiccy J.Ł.R.VCzęstochowaCzęstochowa Północ15179,13
57. PrzodownikChlewicki JarosławIISzczecinPłoty15182,07
58. PrzodownikBernas Tomasz i AgataVIZielona GóraNowa Sól15182,55
59. PrzodownikPająk Augustyn i MariuszIIIKatowiceOrzesze15182,57
60. PrzodownikDudek Dominik, Szustowski i WojciechVIIWarszawaPruszków15182,83
61. PrzodownikSerediuk Włodzimierz i TomaszVWrocławOława15183,00
62. PrzodownikTarka MariuszVIILublinLubartów15184,11
63. PrzodownikKubica Marcin i IwonaVIKaliszOdolanów15184,40
64. PrzodownikLiszka JózefIVNowy SączKrynica15185,79
65. PrzodownikNawrot TomaszIIIKatowicePiekary Śląskie15188,11
66. PrzodownikOlejniczak EdwardVWrocławŻmigród15188,89
67. PrzodownikStopa Jerzy i PawełIVKielceSzydłowiec15189,85
68. PrzodownikLewandowski Jarosław i GrzegorzIWłocławekRypin15190,54
69. PrzodownikDomasik JacekIVBielsko-BiałaOsiek15191,21
70. PrzodownikDreluch StanisławVWałbrzychJaworzyna –Świdnica15191,37
71. PrzodownikJaworowski RobertVIIBiałystokZiemi Suwalsko Augustowskiej15191,72
72. PrzodownikPawlus J. & Szymczak M.IISzczecinTrzebiatów15191,74
73. PrzodownikKozłowski & KuczeraIIIKatowiceSiemianowice15192,01
74. PrzodownikWypiórkiewicz RadosławIIIKatowiceCzechowice15192,21
75. PrzodownikHołda KrzysztofIVTarnówTarnów15192,42
76. PrzodownikChowaniec Łukasz i KonradVOpole PołudnieMoszna15193,00
77. PrzodownikPiela L. & Machnik D.IIIŚląsk PołudnieLyski15193,44
78. PrzodownikIwański GrzegorzVWałbrzychKamienna Góra15194,69
79. PrzodownikMróz ZbigniewVIZielona GóraGłogów15194,87
80. PrzodownikJoanna i Marcin SzpadzikVIIWarszawaPiaseczno15195,84
81. PrzodownikLak WaldemarIISzczecinGoleniów15196,38
82. PrzodownikJabłoński GrzegorzIOlsztynOlsztyn15196,50
83. PrzodownikBuchalski TomaszIWłocławekRadziejów-Brześć15196,85
84. PrzodownikHoryń Patryk i KonradIVKielceSędziszów15198,68
85. PrzodownikKrupa-BursztynowiczVIZielona GóraNowa Sól15199,18
86. PrzodownikMarciszewska Ewa i DariuszIVKielcePińczów15199,52
87. PrzodownikPierzchała PiotrIIIKatowicePiekary Śląska15200,09
88. PrzodownikMateja KrzysztofVOpoleOpole II15200,78
89. PrzodownikKonarski A. i G.VOpoleWołczyn15201,81
90. PrzodownikSzwed KrzysztofIVTarnówTarnów15201,89
91. PrzodownikSurmańscy Dorota i AndrzejIVKielceOstrowiec Świętokrzyski15202,45
92. PrzodownikOwczarek MirosławIIIKatowiceRybnik-2 –Świerklany15203,04
93. PrzodownikZając Tomek i MichałVOpoleOzimek15205,41
94. PrzodownikGąsiorek Marek i MonikaIVKrakówDobczyce – Stadniki15205,54
95. PrzodownikSokołowski Paweł i BronisławVWrocławGniechowice15205,99
96. PrzodownikKacprzak Radosław i AmeliaIVKielcePrzysucha15206,24
97. PrzodownikTomaszewski RomanIPłockSochaczew15206,50
98. PrzodownikNakielny BogdanIVKrakówLibiąż15209,13
99. PrzodownikBiernat A. M. Z. TeamIVNowy SączLimanowa 115211,35
100. PrzodownikSzczechura MarekVIIBiałystokOstrów Mazowiecka15211,79
error: Zawartość chroniona