Kat. B `2020 Mistrzostwo Polski

Hodowca 1/2021  Wyniki
Krzysztof Łój, Mistrz kat. B, Oddział Grodków 2, Okręg Opole
foto: Zdzisław Karoń
Tomasz & Janusz Rumiński, I Wicemistrz kat. B, Oddział i Okręg Toruń
foto: Tadeusz Woźniak
Rafał Pasoń, Andrzej Smeredzyński II Wicemistrz kat. B, Oddział Jędrzejów, Okręg Kielce
foto: Zdzisław Karoń
TytułNazwisko i imięReg.OkręgOddziałKonk.Koef.
MistrzŁój KrzysztofVOpoleGrodków 2 1535,65
I WicemistrzRumiński
Tomasz & Janusz
IIToruńToruń1551,37
II WicemistrzPasoń Rafał Smerdzyński AndrzejIVKielceJędrzejów1555,43
1. przodownikBugała Piotr          IIIKatowiceRuda Śląska 2    1559,42
2. przodownikKobiela Marcin IVKielceRadom1571,79
3. przodownikCzarnota Piotr – TomaszVWałbrzychWałbrzych1575,22
4. przodownikPawłowski Ryszard MałgorzataVWałbrzychDzierżoniów1578,11
5. przodownikJarnicki-KosmalaVWrocławDługołęka1578,37
6. przodownikSkóra AndrzejVIIBiała Podlaska  Siedlce1581,52
7. przodownikSzaranek PawełVIPoznańGrodzisk Wielkopolski1581,75
8. przodownikKosut Krzysztof KamilVOpoleNamysłów1584,75
9. przodownikŁoniewski TomaszVIIBiałystokOstrów Mazowiecka1585,20
10. przodownikCzech MichałIVTarnobrzegSandomierz1585,34
11. przodownikPisanko DanielVIIBiałystokStawiski1587,02
12. przodownikChrobak StanisławIVNowy SączGołkowice–Łącko1588,72
13. przodownikWaga BogdanIVNowy SączJordanów1589,40
14. przodownikWąsowski JakubVIIBiała PodlaskaSokołowsko-Węgrowski1590,01
15. przodownikOraczewski Robert, PiotrIVKrakówProszowice1590,20
16. przodownikChrabąszcz Łukasz, Ewelina, Świątek TadeuszIVKielceRadoszyce1590,42
17. przodownikKamizela MariuszIVKielceRadom1593,66
18. przodownikKalicki A. – Pałucki B.IVKrakówWawrzeńczyce – Niepołomice15100,07
19. przodownikJarzembiński DanielIIGdańskPuck15101,57
20. przodownikBaranowski TeamVIIWarszawaŁochów15105,39
21. przodownikRagus & Paziewski RP KJVIIWarszawaGarwolin15105,89
22. przodownikLatopolski Krzysztof
& Rankiewicz Maciej
IIGdańskKwidzyn15110,65
23. przodownikPawlak JarosławVIKoninKoło15111,96
24. przodownikKarpiński Łukasz+MałgorzataIVKielcePińczów15113,06
25. przodownikCisak Andrzej – DawidIVKielceKazimierza Wielka15114,87
26. przodownikOwczarek K i T i BVIKaliszOstrów Wielkopolski15115,51
27. przodownikSeredyński Tomasz–WojciechVIZielona GóraŻagań15117,08
28. przodownikCiulińscy A.M.T.IPłockSierpc15118,42
29. przodownikSment Marian i TomaszIIGdańsk055 Elbląg15118,70
30. przodownikKorszla ZbigniewVIILublin0210 Krasnystaw15120,72
31. przodownikKołodziejczyk WaldemarVIIWarszawaGarwolin15121,96
32. przodownikKłusińska RyszardaIPłockSierpc15122,88
33. przodownikRamotowski PatrykVIIBiałystokEłk15123,37
34. przodownikBocian Krzysztof+Miłosz VCzęstochowaSzczekociny15124,45
35. przodownikMikołajaczak Kazimierz
i Piotr
VILesznoKościan15125,12
36. przodownikPiwowarczyk A&MIIIŚląsk WschódWolbrom15125,79
37. przodownikKoziak BolesławVOpoleNamysłów15127,73
38. przodownikHańderek A. Wojciech
i A. Paweł 
IVBielsko-BiałaŻywiec15128,73
39. przodownikKociuba ZbigniewVLegnicaChojnów–Lubin15129,32
40. przodownikGawron PawełIIIŚląsk WschódJura Łazy15129,58
41. przodownikPawłowski Krzysztof
& Krzysztof Piotr
VIPoznańSłupca15130,26
42. przodownikRusin DariuszIVBielsko–BiałaSkoczów15131,10
43. przodownikBytner Wiesław & MariuszIIToruńIława15131,67
44. przodownikZegadło PiotrVIIBiała PodlaskaŁ.S.K. Łuków15132,11
45. przodownikSzymczak Leszek i JacekVWałbrzychŻarów15134,64
46. przodownikMroczka R&MIVRzeszówJasło15135,16
47. przodownikMaterowicz TadeuszIŁódźZgierz15135,55
48. przodownikKawiński MirosławVWałbrzychKłodzko15138,88
49. przodownikFilla BogdanVOpolePopielów15140,09
50. przodownikŻmidziński DominikIIPomorza ŚrodkowegoBytów15140,28
51. przodownikMakowski RobertIPłockGąbin15140,31
52. przodownikPolak Selwina         IIIKatowicePiekary Śląskie15140,89
53. przodownikMarcisz Adrian        IIIKatowiceRybnik 2–Świerklany15141,22
54. przodownikBank AdamIIGdańskWejherowo15141,83
55. przodownikBurkot MarekIVKrakówSkawina15142,46
56. przodownikLabuda AndrzejIIGdańsk078 Kartuzy-Żukowo15143,81
57. przodownikCesarz Tadeusz IIGdańsk059 Gdynia Chylonia15143,99
58. przodownikSmolewski Piotr
i Mieczysław
VIIWarszawaGarwolin15144,29
59. przodownikPiotrowski Małgorzata
i Marian
IIIKatowiceRybnik 2–Świerklany15144,44
60. przodownikSurma Grzegorz, KrzysztofIVKrakówDobczyce–Stadniki15144,77
61. przodownikMiler BogdanIPiotrków  Tryb.Piotrków  Trybunalski15146,38
62. przodownikTeam Szokaluk Z.M.P.VIILublinChełm15148,60
63. przodownikReguła Małgorzata
i Lesław
VIZielona GóraLubsko15148,99
64. przodownikKołodziej Krzysztof MałgorzataIVKielceRadoszyce15149,33
65. przodownikTarczyński  MichałICiechanówPułtusko-Przasnysko-Makowski15149,88
66. przodownikBuła IreneuszIIIŚląsk WschódDąbrowa Górnicza15150,37
67. przodownikMielczarek WiesławVCzęstochowaCzęstochowa I15150,69
68. przodownikPierzchała PiotrIIIŚląsk WschódZagłębie15151,64
69. przodownikKalicki AndrzejVIIBiałystokStawiski15151,90
70. przodownikWarzecha S. i D.VIKaliszOstrów Wielkopolski15153,09
71. przodownikPapathanasiou DimitriosIISzczecinSzczecin 15154,09
72. przodownikKałuża JerzyIVKrakówKalwaria15155,07
73. przodownikKsiążek MarcinVIIBiałystokOlecko15157,03
74. przodownikPelikan Wojciech      IIIKatowiceRadzionków    15158,43
75. przodownikZgud Robert – Sylwia VIZielona GóraGłogów 15158,57
76. przodownikEbelewicz – WalkowiakVIPoznańMosina15161,35
77. przodownikMuriasz  KrzysztofVWałbrzychJaworzyna – Świdnica15161,38
78. przodownikSzkolny KrzysztofVWałbrzychZąbkowice Śląskie15162,70
79. przodownikŁawicki PiotrICiechanówMława15163,88
80. przodownikSzczeciński Ł. P.VIKaliszChocz15164,66
81. przodownikKalkowski Andrzej i PiotrIIGdańskTczew15164,98
82. przodownikKusak TeamVIILublinRyki15165,04
83. przodownikKobiela AdrianIVKielceRadom15166,00
84. przodownikJurczak Łukasz i PawełIVRzeszówJarosław15166,47
85. przodownikMol CzesławIVNowy SączLimanowa 215167,01
86. przodownikKandzora Zenon IIGdańskGdynia–Sopot–Chwaszczyno15167,94
87. przodownikWochnik F. – Prohaska M.VOpole PołudnieRacibórz15168,36
88. przodownikZawierucha MarianIŁódźZgierz15169,73
89. przodownikPatulski J.P. – Bieryt R.B.IVTarnówDąbrowa Tarnowska15170,12
90. przodownikŻaba Janusz, BogusławIVKrakówMyślenice15171,15
91. przodownikDziedzic KrzysztofIVTarnobrzegTarnobrzeg15172,09
92. przodownikSieciński Ryszard
& Kuciński Roman
IIGdańskGdańsk Wrzeszcz15172,27
93. przodownikRutkowski EmilIVKielceOstrowiec Świętokrzyski15173,66
94. przodownikWaga GrzegorzIVKrakówKrzeszowice15175,24
95. przodownikBorysiuk SylwesterVIPiłaPilsko-Złotowski15175,31
96. przodownikRyszard Maślakiewicz
i Włodzimierz Cierach
VIZielona GóraKrosno Odrzańskie15175,73
97. przodownikSłobodzian M. i  J.VJelenia GóraBolesławiec15175,80
98. przodownikDolski  TomaszIIBydgoszczSzubin15175,88
99. przodownikPiedo WłodzimierzIIIŚląsk WschódBukowno15175,94
100. przodownikKorzeniowski Paweł IISzczecinSzczecin 15176,96
Na tej stronie wykorzystywane są ciasteczka w celu przechowywania danych, potrzebnych do prawidłowego działania witryny. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zamknij kartę przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie View more
Akceptuj
error: Zawartość chroniona