Joanny i Roberta Lech – trzy dekady mistrzowskiej hodowli

Hodowca 9/2023  Prezentujemy

Swój pierwszy mistrzowski tytuł Robert Lech zdobył równo 30 lat temu – w 1993 roku – w lotach gołębi młodych w Oddziale Brzeg Dolny. Bogata jest jego kolekcja mistrzowskich tytułów na wszystkich poziomach rywalizacji w ciągu tych trzech dekad, łącznie z Mistrzostwem Polski gołębi młodych, zdobytym w 2012 roku w tandemie z żoną Joanną. Kolejne lata niosły dalsze sukcesy, a w 2022 roku byli 1. Przodownikiem Polski w Maratonie. Ten duet to także „żelazny” zawodnik Konkursu Redakcji „Hodowcy” z niebagatelnymi osiągnięciami.

Robert ceni wszystkie swoje sukcesy i zdobyte puchary, jednak na honorowym miejscu, pośrodku tych z sukcesów ogólnopolskich, stoi puchar Supermistrza Regionu V Wrocław za 2022 rok. – Dla mnie ten puchar to świadectwo dla całej naszej hodowli, potwierdzenie jakości naszych gołębi – twierdzi.

error: Zawartość chroniona
Na tej stronie wykorzystywane są ciasteczka w celu przechowywania danych, potrzebnych do prawidłowego działania witryny. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zamknij kartę przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie View more
Akceptuj