Jednogłośne absolutorium dla Zarządu

Hodowca 5/2022  Wydarzenia

Delegaci na Krajowy Walny Zjazd Delegatów podczas obrad 9 kwietnia udzielili Zarządowi Głównemu jednogłośnego absolutorium za 2021 rok. Jak zauważył Prezydent PZHGP Krzysztof Kawaler, tegoroczny Zjazd był – z powodu pandemii Covid-19 – pierwszym „normalnym” zjazdem sprawozdawczym w tej kadencji i zarazem jedynym, gdyż w przyszłym roku kończy się kadencja i będziemy mieli zjazd sprawozdawczo-wyborczy.

W zjeździe uczestniczyło 84 delegatów na 105 uprawnionych.

Cześć ich pamięci

Zjazd rozpoczęto minutą ciszy dla uczczenia pamięci Kolegów zmarłych w ostatnich latach. W ich gronie byli m.in. śp.: Roman Nowak – członek Zarządu Głównego, Czesław Byrski – przewodniczący Głównej Komisji Dyscyplinarnej, Mieczysław Szmygin – prezes Okręgu Szczecin oraz zmarły na trzy dni przez KWZD przewodniczący Głównej Komisji Rewizyjnej Waldemar Kozłowski, a także sędziowie Mieczysław Galica i Roman Spałek.

error: Zawartość chroniona
Na tej stronie wykorzystywane są ciasteczka w celu przechowywania danych, potrzebnych do prawidłowego działania witryny. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zamknij kartę przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie View more
Akceptuj