Inauguracja sezonu lotowego w Suszcu

Hodowca 4/2024  Różne

Dobry lot to błogosławiony lot, wsparty modlitwą i duchową opieką św. Franciszka – te słowa śp. ks. Jerzego Kolona, wypowiedzianych podczas Mszy św. inaugurującej sezon lotowy 2000, towarzyszą nam podczas kolejnych uroczystości na rozpoczęcie lotów.

W tym roku w Suszcu uroczystość inauguracji sezonu odbędzie się w sobotę 20 kwietnia o godz. 13. Msza święta będzie sprawowana w intencji śląskich hodowców i ich rodzin oraz zmarłych hodowców w ubiegłym roku. Po uroczystościach w kościele zapraszamy na biesiadę do parafialnego „Ogrodu Maryi” obok probostwa. W spotkaniu będą uczestniczyć członkowie Zarządu Okręgu Katowice z prezesem Piotrem Kobędzą.
O przygotowanie, piękną oprawę i miłą atmosferę zadbają członkowie Oddziału Żory, Sekcji Suszec oraz wszyscy uczestnicy.

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału śląskich hodowców zrzeszonych w PZHGP oraz sympatyków tego wspaniałego sportu.

Zarząd Okręgu Katowice, Członkowie Oddziału Żory i Sekcji Suszec
ks. kapelan Michał Motyka

error: Zawartość chroniona
Na tej stronie wykorzystywane są ciasteczka w celu przechowywania danych, potrzebnych do prawidłowego działania witryny. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zamknij kartę przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie View more
Akceptuj