Kategoria A Gołębie Młode – Mistrzostwo Polski 2025

Hodowca 12/2025  Wyniki
Mistrz Polski 2025 Kat. A Gołębie Młode – Marcin Jakubowski Oddział Kłodzko, Okręg Wałbrzych
foto: Stanisław Górski
TytułNazwisko i imięReg.OkręgOddziałKonk.Koef.
Mistrzowie
MistrzJakubowski MarcinVWałbrzychKłodzko1839,51
I WicemistrzCzarnota PiotrVWałbrzychWałbrzych1856,37
II WicemistrzMędrysa Paweł P. M.IVKrakówAlwernia – Spytkowice1862,67
Przodownicy
1. PrzodownikZynek KrzysztofIIIKatowiceRadzionków1866,37
2. PrzodownikStachowski Marek i KatarzynaVILesznoRawicz1872,36
3. PrzodownikMazurek BernardVOpole PołudnieRacibórz1885,15
4. PrzodownikGotowiec Rafał & Tarach Maciej i AntoniVIZielona GóraZielona Góra1891,26
5. PrzodownikFusowski AdamIIGdańskPuck1891,29
6. PrzodownikOwczarek K i T i BVIKaliszOstrów Wielkopolski1891,62
7. PrzodownikGłuszek Ryszard i SebastianIIGdańskGdynia-Sopot-Chwaszczyno1893,28
8. PrzodownikKrowicki Krystian i AnnaVIKaliszKrotoszyn1899,06
9. PrzodownikSroka DariuszVIIWarszawaKozienice18116,92
10. PrzodownikKisiel Donata i JacekIŁódźRzgów18122,42
11. PrzodownikHala MichałVIZielona GóraSzprotawsko –Przemkowski18127,67
12. PrzodownikReguła Łukasz i AndrzejIIBydgoszczSzubin18128,68
13. PrzodownikJoszko P. & Kołodziej M.VOpoleOpole II18132,08
14. PrzodownikChmarek RomualdVWałbrzychZąbkowice Śląskie18134,04
15. PrzodownikBobrycki ŁukaszVWrocławŚroda Śląska – Wrocław18136,77
16. PrzodownikKondracki KrzysztofVIZielona GóraŻagań18136,92
17. PrzodownikMędrysa TeresaIVKrakówAlwernia –Spytkowice18137,88
18. PrzodownikChruszcz PrzemysławIVBielsko-BiałaCieszyn18143,53
19. PrzodownikKowalczyk AdamVCzęstochowaCzęstochowa18145,05
20. PrzodownikBrzeziński MarekIIPomorza ŚrodkowegoSzczecinek –Czarne18148,86
21. PrzodownikKopczyńscy
Maciej i Radosław
IIGdańskBraniewsko –Elbląski18148,92
22. PrzodownikPury Ewa i MariuszIVKielceWłoszczowa18151,75
23. PrzodownikKleinert LejaVIKaliszOdolanów18155,42
24. PrzodownikRacinowski SzymonVIKoninKłodawa18159,62
25. PrzodownikLis WojciechIISzczecinGoleniów18160,92
26. PrzodownikLada KamilIVRzeszówSanok18162,08
27. PrzodownikJanasik DamianIISzczecinPyrzyce18162,67
28. PrzodownikJuszczak AndrzejVOpoleNysa18163,27
29. PrzodownikSieczka Patryk i JacekVIKaliszKępno18163,69
30. PrzodownikSerafin DamianVIGorzów Wlkp.Chojna18170,85
31. PrzodownikGasperowicz RobertVIZielona GóraŻagań18172,09
32. PrzodownikWojnicz BogusławVJelenia GóraKarkonosze18172,88
33. PrzodownikPitaś MichałIVKrakówBochnia18176,80
34. PrzodownikUrbańskiTadeuszVIZielona GóraŻagań18183,11
35. PrzodownikWiczling TomaszIIGdańskKościerzyna18183,25
36. PrzodownikMaziarz PawełVWałbrzychZąbkowice Śląskie18189,64
37. PrzodownikCiamciak MikelaVIKaliszChocz18191,71
TytułNazwisko i imięReg.OkręgOddziałKonk.Koef.
38. PrzodownikLewandowski Jarosław i GrzegorzIWłocławekRypin18192,65
39. PrzodownikKasprzycki KrzysztofVWrocławTrzebnica18193,79
40. PrzodownikRumiński TomaszIIToruńToruń18204,56
41. PrzodownikScholke AndreasVOpoleZawadzkie18204,69
42. PrzodownikBiałowąs DanielVWrocławBrzeg Dolny18207,43
43. PrzodownikHomenda MichałVOpoleNiemodlin 218210,56
44. PrzodownikTrzeciak MarcinIVNowy SączNowy Targ18212,43
45. PrzodownikWiśnik PiszczekVIZielona GóraLubsko18215,67
46. PrzodownikTokarczyk TeamIIIŚląsk WschódTrzebinia18232,19
47. PrzodownikKałużny DariuszIIIKatowiceRybnik 2 –Świerklany18238,60
48. PrzodownikCzernik StanisławIVNowy SączNowy Targ18241,53
49. PrzodownikOberstedt BartłomiejIIToruńGrudziądz18248,29
50. PrzodownikJaszczyszyn & ZawadzkiVJelenia GóraKwisa18255,10
51. PrzodownikGłowacki GrzegorzVOpolePaczków18255,43
52. PrzodownikPolak SebastianVIILublinRyki18256,19
53. PrzodownikJurek M. i P.VIKaliszKrotoszyn18259,66
54. PrzodownikMazurek Wojciech i WłodzimierzVOpoleNysa 218261,88
55. PrzodownikKubeczek GrzegorzIVBielsko-BiałaStrumień18266,28
56. PrzodownikStaszczyk TomaszIVKielceWłoszczowa18269,74
57. PrzodownikCzopek ŁukaszIIGdańskNowe18270,11
58. PrzodownikSzczurek B. & Dudek G.IVKrakówKrzeszowice18270,93
58. PrzodownikRymarczyk A. K. D. A.IVNowy SączLimanowa 218270,93
60. PrzodownikWęglewski KrzysztofIŁódźZduńska Wola18276,92
61. PrzodownikPietras K. T.IVKielceSzydłowiec18277,44
62. PrzodownikKaczmarek SławomirIIKoszalinSławno18279,68
63. PrzodownikPławecki J. K.IVNowy SączRaba Wyżna –Podhale18284,10
64. PrzodownikRutkowski PiotrVWrocławŻmigród18284,37
65. PrzodownikMrugała Rafał i CzesławIVKrakówWawrzeńczyce –Niepołomice18291,21
66. PrzodownikFlaga RobertIVKrakówSułkowice18291,76
67. PrzodownikWenta Zenon i ZbigniewIIGdańskWejherowo18291,84
68. PrzodownikAniołek WłodzimierzVCzęstochowaCzęstochowa Północ18293,37
69. PrzodownikH. G. Sojka TeamVIPoznańPoznań18294,65
70. PrzodownikOrzeszek MariuszIŁódźŁódź18298,49
71. PrzodownikKonarski Józef i RafałIIIKatowiceToszek18303,81
72. PrzodownikSzwed Damian i JanuszVLegnicaLegnica18304,54
73. PrzodownikNiesyty Jacek i MateuszIVBielsko-BiałaWadowice18305,03
74. PrzodownikZagórski DariuszIVRzeszówJasło18307,39
75. PrzodownikSzost Krzysztof i HenrykIVNowy SączKrynica18307,46
76. PrzodownikSerczyk AndrzejIVKrakówKraków18311,26
77. PrzodownikSmykaj MarcinIISzczecinChoszczno18317,34
78. PrzodownikKupczak JarosławIVBielsko-BiałaAndrychów18318,67
79. PrzodownikCiulińscy A. M. T.IPłockSierpc18318,74
80. PrzodownikMak KacperVIGorzów WielkopolskiGorzów18319,23
81. PrzodownikWydrych PrzemysławVLegnicaZłotoryja18319,92
82. PrzodownikZarębski AdamVIPoznańGniezno18320,31
83. PrzodownikŚmiłowski Adrian & Kupka G.IIIKatowiceSośnicowice –Pilchowice18322,03
84. PrzodownikCzułowski J. J.VIIWarszawaKozienice18323,87
85. PrzodownikProndzinski FilipIIPomorza ŚrodkowegoChojnice18329,04
86. PrzodownikBaranowscy TeamVIIWarszawaŁochów18335,46
87. PrzodownikWyszogrodzki ArturIPłockKutno18340,58
88. PrzodownikPyka Leszek i KatarzynaIIIKatowiceRadzionków18341,25
89. PrzodownikKot MariuszVOpole PołudnieGłubczyce 218342,44
90. PrzodownikBenedykt Jan i DorotaVWrocławBrzeg Dolny18343,27
91. PrzodownikOboza KazimierzVWałbrzychDzierżoniów18347,11
92. PrzodownikSembratowicz RobertVIGorzów WielkopolskiSulęcin18347,45
93. PrzodownikMyszka &TarczyńskiVJelenia GóraKarkonosze18350,22
94. PrzodownikPorwoł I. G. J.IIIŚląsk PołudnieRydułtowy18352,09
95. PrzodownikJanowiak Jan i JuniorIVNowy SączNowy Targ18353,18
96. PrzodownikZakrzewski RadosławVIPiłaChodzież18353,99
97. PrzodownikKłusińska ChmielewskiIPłockSierpc18358,09
98. PrzodownikMoraczyński Edward i SławomirIIPomorza ŚrodkowegoCharnowo18366,76
99. PrzodownikKaliszczak JanuszIPiotrków Tryb.Tomaszów18367,32
100. PrzodownikJuretzka MarianVOpole-PołudnieKędzierzyn
-Koźle II
18367,79
error: Zawartość chroniona