Gołębie Kobielów wciąż z sukcesami

Hodowca 4/2022  Prezentujemy

Nazwisko Marcina, Adriana i Krystiana Kobielów z Bukowca pod Radomiem jest bardzo dobrze znane hodowcom w kraju (i nie tylko) z racji osiąganych sukcesów w naszym pięknym sporcie. Ten rok przyniósł im m.in. olimpijczyka w klasie Standard. Samczyk PL-0177-18-8250 zdobył podczas oceny olimpijskiej w Budapeszcie 4. miejsce i walnie przyczynił się do zdobycia złotego medalu przez polską reprezentację.

Kobielowe rok po roku nie pozwalają o sobie zapomnieć. Ich sukcesy mnożą się z obfitością, tak w hodowli jak i w lotach. O ich sukcesach napisano wiele, zbyt wiele – jak mówią zazdrośni i złośliwi, którzy nie potrafią wybić się na wyższy poziom w sporcie gołębiarskim. To prawda, że pisaliśmy o nich w „Hodowcy” zaledwie przed rokiem (nr 4/2021) przy okazji zdobycia przez Adriana tytułu I wicemistrza Polski w kat. A zwynikiem 64,10 koef. Marcin w tej samej kategorii osiągnął również znakomity wynik 71, 79 koef., zdobywając tytuł 4. przodownika Polski.

Na tej stronie wykorzystywane są ciasteczka w celu przechowywania danych, potrzebnych do prawidłowego działania witryny. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zamknij kartę przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie View more
Akceptuj
error: Zawartość chroniona