Benon Zboralski – Okręg Leszno

Hodowca 3/2022  Prezesi Okręgów i Oddziałów

Pierwszy Podstarszy Cechu Rzemiosł Różnych, Brat Kurkowy Okręgu Rawicz, myśliwy i oczywiście hodowca gołębi pocztowych, sędzia, członek Kolegium Sędziów PZHGP – Benon Zboralski (74 lata) – na prezesa Okręgu Leszno został wybrany w 2021 roku, zastępując w pełnieniu tej funkcji śp. Romana Nowaka. Do PZHGP należy od 1965 roku, a od 1969 jest zaangażowany w działalność związkową. Jest Członkiem Honorowym PZHGP.

Obecnie, jako emeryt, ojciec dwojga dorosłych dzieci i dziadek dwojga wnucząt, może więcej czasu poświęcać swoim pasjom i oczywiście gołębiom. Lotuje w spółce z Jerzym Makowskim. Ale także w okresie aktywności zawodowej (własna firma budowlana) i licznych obowiązków rodzinnych znajdował czas na działalność społeczną. Do już wymienionych, dodać też trzeba, że Benon Zboralski był radnym I kadencji samorządu gminy Pępowo.

Na tej stronie wykorzystywane są ciasteczka w celu przechowywania danych, potrzebnych do prawidłowego działania witryny. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zamknij kartę przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie View more
Akceptuj
error: Zawartość chroniona