Bal z międzynarodowym splendorem

Hodowca 2/2023  Wydarzenia  Wystawy - jubileusze

To szczególne wydarzenie podczas Wystawy Ogólnopolskiej stało się doskonała okazją do uhonorowania zwycięzców sezonu, a także gości zagranicznych, którzy w tym roku wyjątkowo licznie dopisali. Podczas tej balowej gali udekorowani też zostali zwycięzcy Intermistrzostwa. Wzruszającym momentem spotkania było przekazanie przez Prezydenta Krzysztofa Kawalera 10 agregatów prądotwórczych na ręce Prezydenta związku ukraińskiego Jaroslava Michalca.

Sobotnia gala, czyli Bal Mistrzów miał oczywiście wszystkie „obowiązkowe” elementy takiego uroczystego eventu – smaczne jedzenie, występy zespołu tanecznego, pokaz gimnastyki akrobatycznej (w wykonaniu siedmiokrotnych mistrzyń Polski) oraz zespół grający do tańca i zabawy, który zyskał duże uznanie uczestników. Był to jednak przede wszystkim Bal Mistrzów, więc to oni zostali na nim docenieni w szczególny sposób; Mistrzowie, I Wicemistrzowie oraz II Wicemistrzowie otrzymali wówczas dyplomy, upamiętniające ich sukces.

error: Zawartość chroniona
Na tej stronie wykorzystywane są ciasteczka w celu przechowywania danych, potrzebnych do prawidłowego działania witryny. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zamknij kartę przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie View more
Akceptuj