Andrzej Warchoł

Hodowca 8/2021  Prezentujemy

Pierwsze miesiące 2023 roku były dla Andrzeja Warchoła wyjątkowo udane. Najpierw Wystawa Ogólnopolska w Katowicach i dekoracja za sezon 2022 – zdobył laur 2. przodownika Polski kat. C. Później Krajowy Walny Zjazd Delegatów, na którym otrzymał Honorowe Członkostwo naszego Związku i został wybrany do Zarządu Głównego PZHGP. Sukcesy, wyrazy uznania i oczywiście nowe zobowiązania to owoc bogatej, pracowitej biografii tego 65-letniego hodowcy i działacza związkowego z Oddziału 0419 Dębica.

Powodów do odwiedzin i napisania reportażu jest zatem aż nadto. Kiedy dzwonię, żeby zapytać o zgodę i się umówić, słyszę w telefonie: – Na wywiad do gazetki „Hodowca” to każdy hodowca czeka całe życie. Proszę nie pytać tylko przyjeżdżać. Oczywiście, że się zgadzam.

error: Zawartość chroniona
Na tej stronie wykorzystywane są ciasteczka w celu przechowywania danych, potrzebnych do prawidłowego działania witryny. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zamknij kartę przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz Regulaminie View more
Akceptuj